Jeruselim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PAOK
    PAOK's avatar
    Erkek
    Arkadaş ben sana hakaret etmedim.Etmedi isem neden beni banlamaya karar verdin.Eğer burada dikta isen çekinme ve söyle.Sana yalakalık yapmak zorunda değilim.Yapmam da.Eger dikta olduğunu kabul ediyorsan bu nicki de banlamanı talep ediyorum.Tüm tahribat ailesine sevgiler...

Goktug sana da selamlar hayatında mutluluklar dilerim kardeşim...

HapoelHaifa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    HapoelHaifa aynı dilekleri ben de senin için sunuyorum. Banlanma olayının neden kaynaklandığını bilmiyorum. Yazıların hepsini takip edemedim. Belki de bir yanlış anlaşılma sonucu banlanmış olabilirsin.Kimse şahsi etkileşimler sonucu forum dışı bırakılmamalıdır. Umarım kasdi bir davranış söz konusu değildir.

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek
    Banlama kalkmalı.. İnsanlar ahlaki olduğu sürece fikirleri hoşumuza gitmesede yazmalılar. Banlama yine korkaklık bence bırakın yazsın siz cevabını verin küfür varsa editlemek daha mantıklı...

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yalakalık mı??? banane senden ve senin yalakalığından. hiç işim olmaz.

senin diğer nickini neden banladım;
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=7157

burda zaten seni uyarmıştım. Benim uyarmamda seni rencide edecek herhangi bir söz yok. ve sen bana pm"den geri döndün. Ki ben forum admini olarak her ne kadar küfürlü mesaj açmışsam (türkiye cumhuriyeti için açtım) sen orda geyik dönderemezsin. "hey nerdesin , ne yapıorsan, oo sendemi geldin" gibi konu ile kel alaka mesajlar atamazsın konu içinde. Ve yine sölüyorum bende bu forumun admini olarak seni uyardım.
    senin yazdığın pm nedir ?
    ----------------------
    Yollayan:HapoelHaifa
    Alıcı: JerusaLem
    Konu:banane mi?
    :))) nihattan sanane o zaman???

Bi daha herseye atlama...Atlarsan bile atlamamaya cali$ derim sana.Tavsiyem budur.
    ----------------------

uyardım halde sen bunu yazıorsun. bu nedemek ben bu forumda herşeyi yaparım sen karışamazsın. karışırım güzel kardeşim. bu forum benden sorulur.

PAOK nicki için;
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=5&folderid=7157

burda zaten designer gerekeni söylemiş. ve Sen yine anti-admin anti-jerusalem tavırların devam ediyor. bu yüzden banladım.

hesap vermek için fln yazmadım sadece fizilal kardeşimi aydınlatmak için yazdım. yoksa cvp vermicektim.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    ya bisi soracam jerusalem kardesim
    ozelden mesela kufurler geliyor bazen
    bunlar forumda hic mesaj atmamis,malum nickini degistirip kinini kusan tipler,banlanirsam da diger nickim banlansim mentalitesi gudenler
    napacaz bunlari?
    size yollayalim mi mesajlarini?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    "HapoelHaifa

Banlanmis Uye
    12/12/2003 7:40:58 PM
    iZMiR

Aha adama bak ya.Jerusalem sanane benim ne yazdigimdan.Tartisiyomus.Sen ne tartisirsin Lan 2-3 tane kelimeyi yanyana getiremeyen adam.Kufur ediyon sen neyi tartisiyon.Sen dua et ki ben senin gibi ukala degilim.Olsaydim su anda uzuntuden aglardin "

JERU her daim haklı.. adamın konuşma üslubu ofsayt bi kere ve işin ilginç tarafı Jerunun bu kardeşimize hiçbi tavrı ve ya ters lafı yok. ben olsam bende atardım. ayrıca BANLAMANIN kalkması onun yerine edit gelmesi saçma.. aynı anda siteye 3kişi girip küfür lü konu açsa bunları silmek için nasıl yetişilecek?

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    "HapoelHaifa (PAOK)

Banlanmis Uye
    12/12/2003 7:46:44 PM
    iZMiR

Lan tav ettiniz beni.Konuyla alakasi olmasi icin hemen konuyu aydinlatayim...

Nihati da skim Sociedadi da skim...

Jerusalem sen anaokulundaki veletlerle oyle konus evladim...Adam ol ole baskalari hakkinda yorum yapma "

fazla söze gerek yok. jeru kardeşim yanlış veya puştluğuna bişey yapmaz.vardır bi sebebi..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaGCaN
    BaGCaN's avatar
    Erkek
    jeru-selim kim hoca? jerusalem olmasın?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRGAN
    SALDIRGAN's avatar
    Erkek
    Sayin designer eger o lafi bana soyluyor isen aynisini sana geri iade ediyorum.Konu kapandi galiba, benim $ahsima bir admin olarak kufretmeni yadirgadim dogrusu.Konuya gelince benim kullandigim laflari alinti yaparak ;$ahsima, yalakalik yapiyormu$um gibi bir cevap gonderdi.Ben de ona istemeden de olsa sinirlenip o laflari soyledim...Tabii ki bazi okuma ozurlu insanlar (bakiniz : Robertcan) dinazor lafini direk kendilerine kullandigimi zannetti.Halbuki dinazor nickli bir adama yoneltmi$tim sozlerimi.Dedigim de dinazor az geldin oz geldin be demekten ibaretti.Ozel mesajimda sevgili okuma ozurlu robertcan arkada$imiza daha once abi diye hitap etmi$tim.Abi ,haci,lan gibi sozler i$te.Ben de abi (birader) diye hitap ettim.Bu okuma ozurlu arkada$ ta Jerusalem"in bana olan tavrindan dolayi okuma ozrunun getirisi olarak bana yav$ak demeye cali$ti.Olay bu okuma ozurlu arkada$imizin ()ozrunden bu ortama geldi diyebiliriz.A$K topiginde fuhu$ got barak humabbeti GIRLA giderken benim Turkiye Cumhuriyeti(!) icin acilmi$ bir forumda eskiden takildigim PM mesaji olmayan bir forumdaki aliskanligimi kullanarak ozel iletilerimi forumlara yazmam fazla geldi.Eh yanli$ bir hareket oldugunu kabul ediyorum ancak bilincli bir hareket degildi.Bilincli olarak yapmadim sirf insanlari kendim gibi iyi niyetli gordugum icin onlari yazmi$tim.Ancak JErusalem beni sanki kasitli yapiyormu$um gibi uyarmaya cali$ti.Uygun bir dil ile uyarsa idi daha da iyi olabilirdi.En azindan ban yemezdim.Afedersiniz ama benim babam bile boyle hitap etmiyor bana.Her ne kadar benim agzim bozuk olsa da.Bilmem anlatabildim mi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRGAN
    SALDIRGAN's avatar
    Erkek
    Her ne kadar bu cevabi ate$leyici olarak ondan haketmesem de gene de yaptigimin hatali oldugunun farkindayim.Sadece her ne kadar faydasi olur Jerusalem"in yuzunu belki hayatimda hic gormeyecegim ancak yine de dediklerim yanli$ti.Ancak oyle bir uyarilmayi haketmemi$tim...Sadece ingilizce bir tartisma paneli olan www.Turkey.com dan kalma bir ali$kanlik.(1 sene tarih forumunu takip etmi$tim.)PM olmadigi icin ozel sorularimizi forumda soruyorduk veya forumda $akala$iyorduk.Yaptigim hatali idi. en azindan 1.banda PM mesaj atmayi AKIL etmeye basladik.Daha ne ogrenecez hadi bakalim...

Bu arada aman ha Turkce okuma KITLIGI cekenler okumaya CALISMASIN.Nemelazim bir bakmi$sin banda kelimesini bandaj diye okur oradan konu bayan voleybol takimina gider.Allah korusun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    Saldırgan..

kim küfür etmiş aslanım sana.. adamı hasta etme..
    lam herkes adımı ağzına doluyo ayar oluyorum..

Toplam Hit: 2607 Toplam Mesaj: 11