K12.Tr Uzantılı Sitelere İndex Atılırmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek
    şimdi beyler varsa bayan başlığım biraz absürt olmuş olabilir ama neyse k12.tr uzantılı yani genelde okul sitelerine index atmakta bi fark varmı yani güvenliklerinde bi fazlalık yani daha güvenli beceremessin diye bişey varmı yoksa biraz uğraş ve çabayla bunaa index atılırmı ??????? atılırsa bilen biri bi kaynak gösterip yardımcı olabilirmi ?? saolun

beni kaybetmek için uğraşanı ben kaznmak için uğraşmam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

editör panelinde sql wardı bi aralar diye hatırlıom geçen senelerde ama dalga geçilme küfür yeme bide banlanma ihtimalin

war sölemedi deme belkide yok bunu bilemeyiz belki bu bi paradoxtur :| bide hp31+1 varya çok lavuk adam o (içimden

geldi)

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Fark yoktur hoca, sadece domain hack işlemi biraz daha farklı işlio ama onun haricinde web server web serverdır...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek
    hocam ben hackledim kendi okulumun sitesini ( hoca benle dalga geçince öyle gerekti ) beni bir sürü tehtit etti hoca. göstere göstere hackledim üstelik. hala okul sistemi bendedir warezlemiştim. fakat hiç bir zorlukla karşılaşmadım. shell soktum bitti. o günden sonra hoca siteyi kapattı :D www.gaziemireml.k12.tr idi site ama hala yapımda :D

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
Toplam Hit: 1666 Toplam Mesaj: 4