folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Kablonet Connectivitycheck.Gstatic.Com Saçmalığı

Kablonet Connectivitycheck.Gstatic.Com Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Şimdi başıma gelen aptal bir olayı anlatmak istiyorum,

Bu amına kodumun kabloneti yada btk sı  connectivitycheck.gstatic.com adresini blocklamış.

Kafasına sıçtığımın androidi de internet bağlantısını kontrol etmek için bu adrese bağlanmaya çalışıyor haliyle bağlanamadığı için kablosuz ağda oturum açın diyip kalıyor öyle internet erişimini vermiyor.

süleyman sinirlenmesin de ne yapsın?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

g**t korkusuna archive.org u bile engellediler .. foyalarını gizlemek için.. btk bu sıra cok sacma isler yapıyor elinde gelse ülkede interneti kesecekler aksamları.. :@ a** btksı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Aynisi oldu yakin zamanda sonra kendiliginden duzeldi. Bir ara google.com bile mahkeme karariyla engelliydi vodafone net de.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

Aynisi oldu yakin zamanda sonra kendiliginden duzeldi. Bir ara google.com bile mahkeme karariyla engelliydi vodafone net de.

enteresan ama bende de neredeyse hiç engelli sayfa yok. modeme google dns girili bir tek diye tahmin ediyorum. bazı sayfalara hemen girerken bazılarında connection reset veriyor sayfayı yenileyince geliyor. modemde europe fw var bunun bir etkisi var mıdır bilmiyorum ama yazayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Şimdi başıma gelen aptal bir olayı anlatmak istiyorum,

Bu amına kodumun kabloneti yada btk sı  connectivitycheck.gstatic.com adresini blocklamış.

Kafasına sıçtığımın androidi de internet bağlantısını kontrol etmek için bu adrese bağlanmaya çalışıyor haliyle bağlanamadığı için kablosuz ağda oturum açın diyip kalıyor öyle internet erişimini vermiyor.

süleyman sinirlenmesin de ne yapsın?

turk telekomda sayfa engelli degil cok garip.

dns degistir bi la.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 1832 Toplam Mesaj: 5
btk kablonet saçmalık aptallık gtk