Kablonet Pia Vpn Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba.

Bir arkadaşım PİA VPN kullanıyor. Kablonet modemlerine bağlandığında sitelere erişim sağlayamıyor, twitter, facebook, wp bir çok sosyal medyaya erişimi yok. Diğer modemlere bağlandığında sorun yok. Sorun nerdedir ? Modemlerde bir ayar yaparsak düzelir mi ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Üstad kablonet kullanıyorum geçen başıma söyle bir şey geldi. Önceden vpn ile baglanirken baglanmamaya başladı modeme filan baktım her şey aynı.  kablonetin sitesine girdim hizmet bilgilerini filan kurcalarken şöyle bir şey denk geldi

Güvenli internet paketi : aile

Böyle olunca musteri hizmetlerini aradım.  sanırım sistem güncellemesi sırasında tüm kullanicilari bu kısma çekmişler. Dedim istemiyorum, zor bela ip değişikliği filan yapıldı sıkıntı giderildi. Umarım işini görür.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    hatayi bunu yazdı

Üstad kablonet kullanıyorum geçen başıma söyle bir şey geldi. Önceden vpn ile baglanirken baglanmamaya başladı modeme filan baktım her şey aynı.  kablonetin sitesine girdim hizmet bilgilerini filan kurcalarken şöyle bir şey denk geldi

Güvenli internet paketi : aile

Böyle olunca musteri hizmetlerini aradım.  sanırım sistem güncellemesi sırasında tüm kullanicilari bu kısma çekmişler. Dedim istemiyorum, zor bela ip değişikliği filan yapıldı sıkıntı giderildi. Umarım işini görür.

yok hocam kurcaladım da bende öyle bir durum söz konusu değil. Yani 3-5 kablonet modeminden bağlanmamıza rağmen bu şekilde .

Toplam Hit: 10582 Toplam Mesaj: 3
vpn sorun kablonet pia vpn