folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kablosuz Mouse Wifi Adaptörünü Wireless Olarak Kullanabilirmiyiz (Beyin Fırtınası)

Kablosuz Mouse Wifi Adaptörünü Wireless Olarak Kullanabilirmiyiz (Beyin Fırtınası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Masaüstü bilgisayarımda kablosuz mouse var wifi adaptörü alıp onunla eve yayın yapıp cepten net'e girmekti derdim

ama aklıma bu minik zımbırtının wifi adaptör halide var aşağıda görüldüğü üzere

bunu yayın yapan veya yakalayan bir adaptöre çevirmemiz mümkünmü yazılımsal bir müdahele ile ?

neticede bu wireles ile mouse çalışıyor ?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/usb-mini-nano-wireless-wifi-alicisi-adaptor-mini-203606531

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Kablosuz mouselar bluetooth ile çalışıyor mu?

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

Hocam sendeki kablosuz fareyi yan odadan kullanabiliyormusun?

Ozaman wifi ile çalışmıyordur. Yada öyle bir fare çıktı mı? Ben bilmiyorum.

Veni, vidi, vici
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Wİreless demek illa wi-fi standardını kullanacak anlamına gelmiyor.

Tam türkçe çevirisnde olduğu gibi wireless kablosuz demektir.

Buna bluetooth, wi-fi, gps, ir ve tüm radyo sinyalleri dahildir.

torpedo_XL tarafından 06/Mar/16 23:53 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

hocam 10-15 liraya stiyorlar al bitane kur connectfy keyfine bak ne diye aksiyona kalkiyorsun. 

ayrica sorunun cevabi malesef olmaz cunku wireless denince akliniza ag olarak degilde kablosuz calisan hersey gelebilir, mauselerin frekans araliklariyla modemlerinki ayni degildir, ve mauselerin vericileri ip yapilandirmasini yapmaya gore hazirlanmamistir.

delimiyim ben?
Toplam Hit: 1808 Toplam Mesaj: 6
wireless wifi