folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kaç Adet Mal Sığdırabilirim?

Kaç Adet Mal Sığdırabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

büyük başarı hocam bence de, şahsen 50 civarı bekliyordum. Hatta ön tarafta ufak boşluk bile kalıyor sanırım oraya da bi tane girer gibi. :D haha!

hocam vallahi helal olsun =))

Memento Mori
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

psikopatmısınız la onlar nası hesaplar öyle ))

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Tuh lan kacirmisiz guzelim konuyu. Direk uzmanlik alanim :)

Konteynir yukleyen muride sorum var; arada danec vb kullaniliyor mu? Yoksa full + full yukluyormusunuz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Konu seri katil kaynıyor

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

foçuma bak be :) adamsın bende hemen hesap yapıp yollıcaktm sana ama halletmişsin :)

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocalarım borular polietilen boru, full+full yüklüyoruz arkadan öne dik vaziyette yüklüyoruz yan tarafta kalan boşluğa atıyoruz ve üstte kalan boşluğu doldurduğumuzda tam 56 aldı ama şöyle bişey oldu üstteki boruların yaptığı baskı ile altaki borular yandaki boruların arasındaki boşlukları doldurunca 35 cm bana kalan boşluk yaklaşık olarak 54cm oldu ben oraya 3 kangal mal daha arkaya doğru sürdürebildim :) olay bu teorik, pratik hiç bi zaman uymuyo maalesef 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
Toplam Hit: 2036 Toplam Mesaj: 17
hesap mal metreküp