Kaçak Windowsu Orjinal Hale Getirme[!!!]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    yaw format attımda bu program lazım ismini unuttum gitti amk google danda yazdım üye ol fln acil lazım:S neydi bu ya:S

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool

(:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    legal xp

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    legal xp kullan halledersin derdini 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    yaf bende format atıp orjinale cevirdim ama  olduğunu nerden görcez evdekine attım direk pencere açıldı yeşil yazı vardı oldu die dükkanda biişi çıkmadı ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

Ya her işinizi kendiniz hâlletirmeyin başkalarına yahu!

Orta düzeyde bir kullanıcının Windows'u Etkinleştirme hadisesini kavramayıp onu bunu kurması sonucu işin püsür olması beklenebilen olası bir durum.

Alternatiflerimiz:

Öncelikle forum'larda derdinizi en kısa, en öz, en iyi şekilde açıklamanın yollarını tespit edeceğiz. Net camiasının kullandığı terimlerin yerine kendi terimlerimizi uydurmayacağız. Korsan yerine kaçak gibi... Türkçeyi bu kadar da katletmek! Pes yani. Hem korsan ile kaçak tabirlerinin arasında dünya kadar fark var. Kaçak çay olur ama kaçak aktivasyon olmaz gibi...

Ya bunları öğreneceğiz, orayı, burayı, şurayı okuyarak, araştırmayı ya da en azından Google'dan aratmayı(araştırmayı) bilerek. [Herşey ne kadar basitleşti değil mi?]

Ya da başkalarının da ekmek yemesini sağlayacağız. Küçük esnafın kapitalizme kurban gitmemesi için, ara sıra lüks davranıp işimizi başkalarına hâlletireceğiz ki, onlar da "ekmek yesin".

Son özlü söz: "Çocukla çocuk olmayın evladım..."

Bu kadar yazı üzerine çözüm de olmazsa olmaz.

Öncelikle kullandığınız işletim sisteminden dem vurun. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz; Windows Vista(X) ya da Windows XP(X) mi?

Orijinal dediğiniz hadise, tam olarak güncellemeler(1)e mi sahip olmak yoksa geri sayım işlemini(2)[aktivasyon] mi devre dışı bırakmak?

Eğer 1. seçenek ise, şu link'e tıklayın: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=windows+genuine+crack&btnG=Ara&meta=lr%3Dlang_tr

Eğer 2. seçenek ise, Windows XP(X) için şuna: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=windows+xp+crack&btnG=Ara&meta=lr%3Dlang_tr

Eğer 2.2 seçenek ise, Windows Vista(X) için şuna tıklayın: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=windows+vista+crack&btnG=Ara&meta=lr%3Dlang_tr

İyi çalışmalar!

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    legal xp olduğu gibi trojan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    VoLaTiLe bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya her işinizi kendiniz hâlletirmeyin başkalarına yahu!

Orta düzeyde bir kullanıcının Windows'u Etkinleştirme hadisesini kavramayıp onu bunu kurması sonucu işin püsür olması beklenebilen olası bir durum.

Alternatiflerimiz:

Öncelikle forum'larda derdinizi en kısa, en öz, en iyi şekilde açıklamanın yollarını tespit edeceğiz. Net camiasının kullandığı terimlerin yerine kendi terimlerimizi uydurmayacağız. Korsan yerine kaçak gibi... Türkçeyi bu kadar da katletmek! Pes yani. Hem korsan ile kaçak tabirlerinin arasında dünya kadar fark var. Kaçak çay olur ama kaçak aktivasyon olmaz gibi...

Ya bunları öğreneceğiz, orayı, burayı, şurayı okuyarak, araştırmayı ya da en azından Google'dan aratmayı(araştırmayı) bilerek. [Herşey ne kadar basitleşti değil mi?]

Ya da başkalarının da ekmek yemesini sağlayacağız. Küçük esnafın kapitalizme kurban gitmemesi için, ara sıra lüks davranıp işimizi başkalarına hâlletireceğiz ki, onlar da "ekmek yesin".

Son özlü söz: "Çocukla çocuk olmayın evladım..."

Bu kadar yazı üzerine çözüm de olmazsa olmaz.

Öncelikle kullandığınız işletim sisteminden dem vurun. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz; Windows Vista(X) ya da Windows XP(X) mi?

Orijinal dediğiniz hadise, tam olarak güncellemeler(1)e mi sahip olmak yoksa geri sayım işlemini(2)[aktivasyon] mi devre dışı bırakmak?

Eğer 1. seçenek ise, şu link'e tıklayın: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=windows+genuine+crack&btnG=Ara&meta=lr%3Dlang_tr

Eğer 2. seçenek ise, Windows XP(X) için şuna: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=windows+xp+crack&btnG=Ara&meta=lr%3Dlang_tr

Eğer 2.2 seçenek ise, Windows Vista(X) için şuna tıklayın: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=windows+vista+crack&btnG=Ara&meta=lr%3Dlang_tr

İyi çalışmalar!

-----------------------------

herneyse hoca ben ismini hatırlayamadım birden....sakin ol ag

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    bu arada ismini hatırlatanlara thank you

Toplam Hit: 2565 Toplam Mesaj: 9