Kaçan Kovalanıyo..Denedim Ordan Biliyorumm.:)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bird
    bird's avatar
    Dişi

çok şaşırdığım bi olay varda paylaşmak istedim..
    altı senedir peşinden koştuğum çocuk şuan köpek gibi peşimden koşuyo nasılmı oldu?
    ben herzamanki gibi aşkımı anlatan maiiller atıyodum çocuğa sonra biriyle tanıştım ve ciddi aşık oldum..bunada artık görüşmek istemediğimi fln söylediğim bi mail attım biriyle tanıştım yıldırım aşkı heralde seni bana unutturdu dedim ve şuan erzuruma gelip üniversiteyi başıma yıkıcağını söylüyo..artık anladım ama warya kaçan ciddi ciddi kovalanıyo..biraz geç oldu ama heralde...
    bu arad bu olaylar uzun zamanlar içinde oldu bakmayın öyle kısa göründüğüne..tarih kitaplarındaki gibi yani..

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=6069 - Banlanmaniz icin gecerli bir sebeptir herhalde ! Ibret-i alem icin..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Dikkat et sen altı senedir köpek diye tabir ettiğin davranışı gösteriyorsun oysa yeni... Senden hastalıkta kapmış olabilir yani! Körle yatan şaşı kalkar misali... Ne kadar cahil bir toplumuz biz ya! insan ilişkileri bunlar bir yere sığdıracağın paketlenmiş hamburger diil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Atatürk Ünimi dedin? Seninle bir görüşelim en kısa zamanda bird

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bird
    bird's avatar
    Dişi

erzurummdamısın kimsin nedir nasıl yani??

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=6069 - Banlanmaniz icin gecerli bir sebeptir herhalde ! Ibret-i alem icin..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    durustluk arkadaslar
    naz niyaz,yuz vermeme fln ancak cahillerde basarili olur.Akilli uslu insanlara bunlar sokmez,Siz hala 16.yuzyil ingilteresnde falan mi yasadigimizi zannediyorsunuz?
    abladan arkadastan tavsiyelerle olmaz

ahmet altanin dedigi gibi o soyundukca sen de soyun.sen ne kadar durustsen o da o kadar durust olacak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selin
    Selin's avatar
    Dişi

Insanin hayatta kendisine yapabilecegi en buyuk saygisizlik kendi sevgisini yada baska bir bireyin sevgisini hice saymasidir bence...
    Gercek karsilikli bir sevgide kacan kovalanan olmaz. Gercek sevgide sadece yollarin iki sevgiliyide birbirine bagladigi bir ilerleme olabilir. Yalniz egerki bir sevgide yada sevgi diye nitelendirilen bir duyguda seven kovalamak zorunda kaliyorsa ve sevilende kacmayi tercih ediyorsa, bu bence gercek bir sevgi degildir. Seven ya gercekten sevgisini kabul ettirmeye calisacak yada kalbine sevgisini gomup sevgiliyi rahat birakacaktir. Cunku egerki sevgilinin kacmasina ragmen devam ederse kovalamaya bu sevgi olmaktan cikip bir tutku haline gelecektir ki bu tehlikelidir. Tutku sevgi icin seven icin gercekten tehlikelidir...

Icinde Allah korkusunu barindiriyorsan eger, korkma! affedilmez hatalar yapmiyacaksindir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaCaN
    KaRaCaN's avatar
    Erkek
    Merhaba Arkadaslar insan oglu herzaman pesinden kosulmasini sever ama yanlizca bi yere kadar bazen sevdiklerini gecte olsa anliyorlar ama malesef is isten gecmis oluyor bu konuda arkadsimiza katiliyorum bildigin yolda devam ettikce herzaman kazanacaksindir buna inaniyorum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish
    turkish's avatar
    Erkek
    Bu ne yaman bir duygu...

Bu ne aptalca bir ikilem.. bir dünya insan oldu hayatımda, kimi sevildi, kimi harcandı.. Ama tek gerçek vardı ki;

Seven üzülen, sevilense kahkalara deparlar atandı...

Sanaldı sevdalar, beyinlerde yaşanılası.. Hangimiz karşımızdaki için seviyoruzki aslında...

Hepimiz sevgimizde bencil degilmiyiz ? Kimin mutluluğuna hizmet ediyor bu aşk ?

Çözdüm bu denklemi... Ama çözmek ne gerçegi, nede sol yanımın acısını degistirmedi..

Kendim içindi bu sevgi, aşk içindi..

Oysaki Aşk bendim.. ben sevginin taa kendisiydim...

Ve aşk hep kaybetti..

Ve aşk anladıki;

Sevginin hakkını verdigi sürece, kaybeden hep o olacaktı....

anlayabilenlere..

0pen your minD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    kaçanı zaten içerisndeki esrarı çözüp öğrenmek için kowalıo kowalayan..ama şunu sööliim,ben 1 sene kovaladım ve sonra başkasına aşık oldum..yani sonsuza dek kovalanmıo.uzadımı boku çıkıo,sıkılıo insan..

kendi omzuna tırman..başka nasıl yükselebilirsin ki?? NIETZCHE
Toplam Hit: 2057 Toplam Mesaj: 10