Kadavra (Pathology) +18

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Koymayın böyle şeyler şu foruma. Khaine manyağı gelmiş msnden doktor olacağım. Bütün yapmak istediklerim bunda falan konuşuyor. Gece gece ağzımı bozduracak :D

aq şansıma zıçıım, nie benim çevremde yok böyle insanlar aq :|

zaten sonuna kadar izliyemem aq bunu :| doktor olabilmem için daha önümde çok uzun yıllar varken bukadarı biraz fazla kaçar aq, kaldıramam...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Harika bir film.Sonu cok manyak.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Khaine bunu yazdı:

FireX bunu yazdı:
    Koymayın böyle şeyler şu foruma. Khaine manyağı gelmiş msnden doktor olacağım. Bütün yapmak istediklerim bunda falan konuşuyor. Gece gece ağzımı bozduracak :D

aq şansıma zıçıım, nie benim çevremde yok böyle insanlar aq :|

zaten sonuna kadar izliyemem aq bunu :| doktor olabilmem için daha önümde çok uzun yıllar varken bukadarı biraz fazla kaçar aq, kaldıramam...

Vaziyet Tiraji komik görünüyor benimkisi Sabah 04.30 kafası işte ancak kafam karıştı ayrıca, Şimdi Doktor olduktan sonra Cinayetmi işleyeceksin Orasını anlamadım,Şayet Durum buysa Neden Doktor olmayı bekliyeceksinki Canım. Sanatkar Edayla bir çok Cinayetler işleyebilirisin. Töbe yarebbim Hiç Katil olmak isteyen birine Yol Göstermemiştim. eh eh eh :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2667 Toplam Mesaj: 14