folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kadınlar Niçin Çalışmalıdır

Kadınlar Niçin Çalışmalıdır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    beyler varsa bayanlar kadınlar niçin çalışmalıdır   bu benim ödev konum fikirlerinizi bekliyorum
    selametle tşk.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu tür başlıkları genele açmamalısınız

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Ekonomık ozgurluğunu elıne almak için kadınlarda çalışmalıdır yarın oburgun  koca bırakıp kaçarsa kadın ekonımık ozgurluğu vardıye ayakta kalır anadın beni...

CeLeKatireJeotuzbeş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

semih89 bunu yazdı:

beyler varsa bayanlar kadınlar niçin çalışmalıdır   bu benim ödev konum fikirlerinizi bekliyorum
    selametle tşk.

Ulan buda moda oldu şimdi a.k. millet ödevlerii sitede ki userlara yaptırıyo

neyse kardeşim hade sana bol şans..!

(bu arada ödev konun gayet basit kadınlar kendi ekonomik gücünü ele almaları için falan filan diye sık salla olmazsa git annene babana falan sor gayet basit yani buraya konu açacak kadar zor bi şey değil)

Fuck this world if they cant understand me!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    Bir bayan olarak en iyi ben ifade edebilirim şimdi bu konunun temelinde kendi ayaklarının üzerinde durabılme vardır gerektıgı yerde söz sahıbı olabılmek ıcın esıtlık ılkesı adı altında bazı yerlerde ezılmemek ıcın erkek eğemenlıgınde kalmamak ıcın , kendı ısteklerını baska sahısların gelırlerıne gore ayarlamamak ıcın veya kendı ıstedıklerı maddı ıstegı kımseden rıca etmeden alabılmek ıcındır ve savundugum bır noktada bır bayan çalısmasada kendısını heran hayatın her alanında hangı sorun olursa olsun çalısmaya hazır olacak sekılde yetıstırmelıdır.Çünü hayat müşterek arkadaşım.Çalışmak kadınının bağımsızlıgının en büyük adımlarından biridir.

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    teşekkürler yardımcıu olduğunuz için

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melek1982
    melek1982's avatar
    Dişi

Bir erkek niye çalışırsa kadında o yüzden çalışır.

artık kadın-erkek ayrımı varmı yaaaaa

Uzun ince bir yol iştee
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garizmatik
    garizmatik's avatar
    Erkek
    soruyu şöyle sor bayanlar neden çalışmamalıdır.toplumda bazı meslekler varki gerçekten erkeklere ve bayanlara uygun.aklıma gelenler anaokulu öğretmenliği hemşirelik kadın doktorluğu kadın polisler avukatlar vs.. özellikle ilk okul öğretmenleri bayan olsa çocukları daha iyi anlarlar ve daha faydalı olur.ha birde diyanette bayanlar olmalı çünkü çoğu bayan erkeklere sorunlarını açamıyor aybaşı hali gusul ve diğer konular karşılarındaki bayan olursa daha rahat sorup cevap alıyorlar.ben eşimi erkek bir doktorun doğum yaptırmasını istemem.(şahsi görüşümdür kimseyi ilgilendirmez).tıpta ayıpmı oluyormuş falan diyen varsa oda onun görüşüdür.

bu vatanın sahipleri yannızca vatanı karşılıksız sevenlerdir
Toplam Hit: 3972 Toplam Mesaj: 8