folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kadınlara Yönelik Site , Tavsiyeleriniz

Kadınlara Yönelik Site , Tavsiyeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar ,

Uzun bir aradan sonra Web sitesi açtım. Kadın - sağlık ve Moda ağırlıklı içerikler girmeye özen gösteriyorum şimdilik. Pagespeed oranları falan güzel. Seo açısından eksik gördüğünüz alanlar ve bu tür sitelerin tutması için şunu yapmalısın diyeceğiniz fikirleriniz varsa dinlemek isterim.  

Site = Bayanlar Kulübü

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bayan degil kadın diyen kitleyi elinin tersiyle ittirmişsin hocam suikaste felan uğrama bu tayfa tarafından

do_som tarafından 29/Haz/18 12:14 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

İş güç dışında artık bilgisayar kullanan kız çevremde kalmadı gibi bişey,

Bilgisayarı bıraktım google ın ilk sayfasında ilk 3 sonuçtan sonrasına bakan bile göremiyorum.

Çok spesifik bir konu üzerine olmadığı sürece ki şu anda da gördüğümüz üzere değil,

Bununla uğraşacağına mobile app ye yönelsen, instagrama yönelsen,

Çok daha fazla kazanabilirsin..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam hedef kitlen olan internet kullanicilarinin cok buyuk cogunlugu kadinlar kulubu mudavimi ve muhtemelen ordan linc yiyeceksin

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Kadını konu alan bir içerikle site açıp, kadınların sitenin ismine tepki gösterebileceğini fark etmemen enteresan olmuş.

Bence bu site ismiyle devam etme, kadın milletinin ayarı belli olmaz feminist tayfa ifşa ve linç girişimlerinde bulunabilir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Bence linç yemesi kötü bişey olmaz google anlamıyoki bu adam siteye sövmeyemi girdi övmeyemi linç yersen güzel bi viral olur bu arada pagespeed iyi demişsin ama mobile bakmadın galiba

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bayan kelimesine takıntılı bir bayanla daha önce hiç karşılaşmadım , siz yazınca biraz araştırdım sanırım biraz feministliğe kaçan kişilerin tercihi kadın kelimesinden yanaymış. Araştırmama rağmen hala anlayamadım neden karşı olduklarını daha doğrusu tatmin olmadık verilen cevaplara ;) 

site ismini değiştirmeyi düşünmüyorum , @GUS hocam mobile 90 puan çıkıyordu normalde şimdi siz yazınca baktım 58 gösteriyor, seo ile ilgilenen arkadaşa ulaştım en son neyi değiştirmişse eski haline getirince düzelir umarım. 

@GusFring katılıyorum size hocam, hatta gidip birkaç sitede böyle konu falan mı açsam diye düşündüm birden ;))

@iLLuMiNaTi hocam , site ile ilişkili birkaç applikasyon var aklımda. Şuanda veri topluyorum tamamlayınca iOS ve android platformlar için 3 farklı uygulama yaptıracağım. İnstagram için de biraz para harcadım fakat para kadar belki daha fazla da ilgi istiyor bu meret. Değeceğine tam emin olsam işi gücü bırakıp yükleneceğim ama aile olduğu için riske atamıyorum maddi imkanları.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Bayan kelimesine takıntılı bir bayanla daha önce hiç karşılaşmadım , siz yazınca biraz araştırdım sanırım biraz feministliğe kaçan kişilerin tercihi kadın kelimesinden yanaymış. Araştırmama rağmen hala anlayamadım neden karşı olduklarını daha doğrusu tatmin olmadık verilen cevaplara ;) 

site ismini değiştirmeyi düşünmüyorum , @GUS hocam mobile 90 puan çıkıyordu normalde şimdi siz yazınca baktım 58 gösteriyor, seo ile ilgilenen arkadaşa ulaştım en son neyi değiştirmişse eski haline getirince düzelir umarım. 

@GusFring katılıyorum size hocam, hatta gidip birkaç sitede böyle konu falan mı açsam diye düşündüm birden ;))

@iLLuMiNaTi hocam , site ile ilişkili birkaç applikasyon var aklımda. Şuanda veri topluyorum tamamlayınca iOS ve android platformlar için 3 farklı uygulama yaptıracağım. İnstagram için de biraz para harcadım fakat para kadar belki daha fazla da ilgi istiyor bu meret. Değeceğine tam emin olsam işi gücü bırakıp yükleneceğim ama aile olduğu için riske atamıyorum maddi imkanları.

instegram için yönetici-paylaşımcı arıyorsan aklında olayım. :)

next next next install
Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 8
kadın sitesi