folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kafamda Bir Proje Var Degerlendirmek İsteyenler Buyrun

Kafamda Bir Proje Var Degerlendirmek İsteyenler Buyrun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

arkadaslar soyle nette geziyordum baktim millet nette ingilereden bahsediyorum 20 30 paunda saat satiyor ben o saati tr de yada cinden daha ucuza getirte bilirim etrafimdaki kizlara bakiyorum hepsi deri marka canta asigi severse alacak mutlaka yada elbize pahali guzel pantolandir filan

simdi ben bunlari cokta olmasa azar azar getirtsem yada biriyle ortak calissam para donmezmi cevre var yani eldende dildende bir cok kiziye duyururum ama merak ettigim ben kaliteli imitasyonlari ucuza bula bilirmiyim ve korgoda bir sorun olurmu nasil getirte bilirim ddaha once ugrasmis yapmis olanlar bir yardim yada bilenler

bunu baglantilida yapa biliriz konusmak tartismak isteyen arkadaslara duyurulur guvenilirmisin dersen mende calma cirpma yanlis yok isin icinde parada olsun

gecen nargile getirdiyim tr den kristal kaliteli birsey 120 ytl ye aldim cantali arkadas burda gordu hasta oldu 70 paund dedi vereyim sonra 80 e cikti yokdedim iyi kari var bence ucuza getirte bilirsem o nargileyi :D bu aralar buyuk bir atak yapmaliyim :D goruslerinizi bekliyorum arkadaslar 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ucuza getirtebilmen için toptan getirmen lazım. toptan getirmek istediğinde de belli bir hadden sonra fatura kesmen lazım. şirket değilsen de fatura kesemezsin. fatura kesecek şirket bulursan bu sefer üstüne vergi biner. öyle işte..

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------
    ucuza getirtebilmen için toptan getirmen lazım. toptan getirmek istediğinde de belli bir hadden sonra fatura kesmen lazım. şirket değilsen de fatura kesemezsin. fatura kesecek şirket bulursan bu sefer üstüne vergi biner. öyle işte..

özet: burası türkiye fikirlerle bi s.k yiyemeyiz :) fırsat eşitliği cart curt hikaye. herkes gibi yolunu bulmaya bakıcan bi şekilde.. 

www.atsizcilar.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    gumruk vergisi odeyecek kadar buyuk mal getirmedigin surece cok fazla zengin olacagini sanmiyorum kardes

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    himm yani kar yapa bilecegim bir fiyata getirtemem nebileyim baslangicta buyu dusunmuyorumda soyle ola bilirmi bir arkadasim aracigiyla ordan 20 tane saat alsam diyelim ucuza ama iyi imitasyon saglam kargoyla gonderemezmi negibi islemler uygulanir sorun olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    kazakistandan cep tel kaçır burada örgütlere satarsın :D ellerine patlar :D yada suriyeden felan tutun kaçırın çin malını sokmayın a.q ülkeye reklamı bile var nasıl her yeri elegeçiriyolar :D ona göre hiç olmazsa müslüman evlatları kazansın....

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    ricin bunu yazdı:
    kazakistandan cep tel kaçır burada örgütlere satarsın :D ellerine patlar :D yada suriyeden felan tutun kaçırın çin malını sokmayın a.q ülkeye reklamı bile var nasıl her yeri elegeçiriyolar :D ona göre hiç olmazsa müslüman evlatları kazansın....
    yok ben ingiltereye sokacam :D soka bilirsem :d

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    Hiç b halta yaramaz . Bu akdar kolay değil fikirlerle biyere gidilmez.

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kargoyla falan azar azar getiricem derse daha zarar bile girersin

bulgaristandan tekirdağa 100 gramlık bir paketi 35 euroya götürüyorlar 4 günde :))))

nasıl kar ediceksin

bide çinden getirteceksin :) allah bilir kaç para isterler :)

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

tbtmad bunu yazdı:
    Hiç b halta yaramaz . Bu akdar kolay değil fikirlerle biyere gidilmez.
    tbtmad asil fikirler olmadan  bir yere gidilmzen sen beynini kullanmayip birseyler uretmeye calismadigin surece de hicbir ise yaramaz bu boyle olmaliydida lafim seni kotulemek icin degil sdece buda benim gorusum

ark ozaman cinden daha pahaliya gelir demisiniz bir site buldum burada birsuru mal sirket var ve asyadan mal sparis edebiliyoruzda bunlar nasil yolluyor ozaman millete onu anlamadim yani bu sirketlerden mal alanlara nagidiyorki site alibaba olmali

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Ben de merak ettim şimdi. Yurt dışından girişte sonuçta belli bir para yada kesinti ödemek zorunda olduğumuzu biliyorum da bunun ücreti nedir ne değildir tam bilemiyorum. Mesela birkaç sene önce internet üzerinden ABD'den ayakkabı,t-shirt vs..sipariş eden arkadaşlar vardı, fiyat ucuz(ya da çok ucuz) olduğundan kurtarıyordu diye biliyom(Atıyorum o zaman adidas ayakkabı türkiye'de 150 milyonsa, oradan aldı mı tüm her şey dahil 120 ye falan gelmiş oluyordu.) Neyse varsa bu konuda bilgisi olan bizleri aydınlatabilir mi? Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmuyor da:)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 3344 Toplam Mesaj: 11