folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kafaya Takmayıp Genç Kalan İnsanlar

Kafaya Takmayıp Genç Kalan İnsanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Halk arasın da gamsız deriz kendilerine

..Morali hep bozuk olan insan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Genetik, iklim, cevre kosullari oldukca etkili. Ancak, hayati ti'ye almakta oldukca etkilidir. En stresli is kollarinin birinde calisiyorum. Bir aksilik daha cikmaz ise dun sabah (persembe) 08:15'te basladigim gun, 20 dakika sonra bitecek. Ancak surekli gulerim yada mutlu olmak icin sebep ararim. Sonuc; yas 35; goruntu 25 civari... Ilk tanistigim ve toplanti yaptigim firmalardan is almakta oldukca zorlaniyorum :P

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

ibneler de daha geç yaşlanıyormuş baya şaşırmıştım öğrenince.

İronik :)

Senden önce atılan post :)

under abi ye laf mı çarpıyorsun terbiyesiz :) 

şaka bir yana gamsız insan olmayı denedim ama yok a.k ben neden gamsız olamıyorum diye bu sefer stres yaptım :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Buyrun benim. Soruları alayım?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bu adamların kaygısı olmadığının belirtisi, zengin olmaları ve genç göstermeleri mi? Paran olması kaygısız olacağın anlamına gelmez. Çocuğu olmaz, eşit sakat kalır, çocuğun ölür. Kaygı çok farklı birşey.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 5294 Toplam Mesaj: 46
genç