Kahlua Kahve Likörü Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

😂 😂 

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Dostum yeşilköy deki yer kapanmış. Kadıköy de rind diye bi yer var. Orda olabilir belki. Bi ara sor rind cigar launge gibi bişe adı

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Eywallah başkan, aradım varmış. Hafta tatilinde gidicem almaya kargoda kırılıyor çok başımıza geldi dedi doğrudur kargoya şişe teslim edilmez. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Eywallah başkan, aradım varmış. Hafta tatilinde gidicem almaya kargoda kırılıyor çok başımıza geldi dedi doğrudur kargoya şişe teslim edilmez. 

Bu gün kadıköye de inecektim ama çok trafik vardı gidemedim.

Dostum orda çeşit çoktur. Herşeyi satamıyorlar haliyle. Yüksek dereceli alkollerde sorun olmaz ama düşük alkol %20 altında üretim tarihine bak mutlaka. 

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

10 yılın üzerindedir tahribattayım. Her konuda az çok fikrim vardır. Yoksa bile görünce şaşırmam ne olduğunu anlarım. Senin konuya girince nece konuşuyorlar bunlar diye düşündüm aq. Aradabir votka falan geçmese içki olduğunu bile anlamayacaktım. 

Aynen. Başlıkta LİKÖR yazıyor gerçi ama, Şu 2 kelime bende bir ,Uyuşturucu etkisi, yarattı. @@,) ^^D)
    : Kahlua ve Amarula

Hilal taktiği de iyiymiş ^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

İstanbula gidemedim Ankara Kızılay civarlarında amarula satın alabileceğim bir yer tarifi için up

Toplam Hit: 2438 Toplam Mesaj: 27
satın al kahlua kahve likörü