folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Kaliteli Bir Youtube Kanalı:140Journos

Kaliteli Bir Youtube Kanalı:140Journos

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/user/140journos

Naruto tarafından 03/Eyl/18 16:35 tarihinde düzenlenmiştir

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

kalite paçalarından akıyor, görmesek bilmesek.

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/youtubeun-dibi-233570/3

hocam burdan devam etsek

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

blutv nin galiba kanal hep onun reklamı var 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

:D Yeni görmüş ve buraya mı önermiş durumdasın yoksa çokdan takip edip yeni mi öneriyorsun?  Çoktandır bildiğim bir kanal bu... Sevimli ya da kaliteli değil. Gerçi neye göre kime göre kalite o da tartışılır.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

140 journos sadece youtube kanalı değildi. Haber oluşumu denebilir. Fakat son zamanlarda belgesel üreticisi gibi davranıyorlar. Videolar güzel de habercilik ruhuna ne oldu? ₺ hayvani bir değer kaybı yaşamış adamlarda tık yok kaç yıldır. Kendilerini "140journos, türkiye’yi anlamak için orijinal belgesel videolar, nitelikli araştırmalar ve görsel hikayeler üreten bir yeni medya yayıncısı." şeklinde tanıtıyorlar artık. aljazeera türkiye gibi bunlar da dayanamadı doğru, tarafsız habercilik yapmaya. Arka planda neler yaşandı kim bilir? Belki de sadece belgesel yapmayı daha çok benimsediler. Kim bilir?

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    GuArDiAn55 bunu yazdı

140 journos sadece youtube kanalı değildi. Haber oluşumu denebilir. Fakat son zamanlarda belgesel üreticisi gibi davranıyorlar. Videolar güzel de habercilik ruhuna ne oldu? ₺ hayvani bir değer kaybı yaşamış adamlarda tık yok kaç yıldır. Kendilerini "140journos, türkiye’yi anlamak için orijinal belgesel videolar, nitelikli araştırmalar ve görsel hikayeler üreten bir yeni medya yayıncısı." şeklinde tanıtıyorlar artık. aljazeera türkiye gibi bunlar da dayanamadı doğru, tarafsız habercilik yapmaya. Arka planda neler yaşandı kim bilir? Belki de sadece belgesel yapmayı daha çok benimsediler. Kim bilir?

2 sene önce bunların dükkana hırsız girmişti herşeyi çalmıştı. maddi yardım topladılar malzemeleri aldılar ama o günden sonra manevi olarak toparlanamadılar galiba. belki hırsızlıklar tehditler devam etti bilmiyorum. her halükarda belgesel de olsa güzel çalışmaları var. yalnız en son blutv'ye mi ne verdiler bazı belgesellerini, başka yerden izlenemiyordu. belki de paranın tatlı yüzünü gördüler.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Yeni gördüm la.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Twitter'da iken takip etmeye baslamistim, sonradan youtube'dan devam ettim. Her konuya deginmeleri zaten mumkun degil, sirf muhalefet kafasinda da gitmiyorlar; sahsen ben gittikleri cizgiden memnunum.

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

gayet güzel gidiyor zaten bir çok videolarından yandaşlıktan ne kadar uzak olduğunu anlayabilirsiniz , haberleri belgeselleri oldukça akıcı ve hiç sıkmıyor 

para için blutv ye özel seriler çekiyorlar fakat blutv ye özel seri yapmaları youtube a yapmalarını engellemiyor.

blutv den 1 kere para alırlar

youtube dan her ay alırlar.

fakat bütçe denkleştirmek için ara ara butik belgesel üretiyorlar blutv ye ve gerizekalı bazı izleyiciler kendinizi bozdunuz blutv ye üretiyorsunuz diye izlemiycem diyo. böylelerine sktr git demek düşer.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

140journos gerçekten güzel bir kanal. Klişe olarak değil gerçek anlamda severek izliyor ve severek takip ediyorum.

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 1485 Toplam Mesaj: 11
youtube youtube 140journos