Kaliteli Host Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Toplist sitemize host lazım önceden açıktı bir süre host yüzünden kapattık ne yurt dışından ne türkiyeden kimse host vermik istemedi serverı çok yoruyo diye günlük ortalama hiti 50,000 tekil sınırsız bant verebilecek alan mühim değil :) 100 mb yeter artar bile Yurt dışından bildiğiniz sağlam host varmı bur kaç yurt dışı denedik ama serverı yoruyo kapatın diye mail aldık hep

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    www.servage.net

hersey serbest

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

en son Turkiye den aldigim bir host daha patladi. adamlar kacak cikti, simdi kara kara dusunuyorum ne yapsam diye.

rene her seferinde diyordu Turkiye den host almayin diye. bir kez daha hakli cikti. Turk ticaret saglama benziyor (benziyor) yurt disina yonelecegim bende. yada kendi hostumu kuracagim.     

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

en son Turkiye den aldigim bir host daha patladi. adamlar kacak cikti, simdi kara kara dusunuyorum ne yapsam diye.

rene her seferinde diyordu Turkiye den host almayin diye. bir kez daha hakli cikti. Turk ticaret saglama benziyor (benziyor) yurt disina yonelecegim bende. yada kendi hostumu kuracagim.

-----------------------------

ya biz makine alacağızda bir makineyi bir topliste feda etmek istemiyoruz :) bakacaz artık büyük toplistlere whois çekip onların kullandıklarından ayarlarım bişiler 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

www.sunucu.com.tr ben burdan 3. makineyi aldım 1 gb +ram taktırıyorum sağlam bir firmaya benziyor.

fakat işini görürmü bilmiyorum alper.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

http://www.godaddy.com/gdshop/default.asp Al hoca burdaki makinalara bişi olmaz :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

hacı godaddy den gayet memnunum.

5 gb alan 250 gb bandwith war. teknik supporta hiç ihtiyacım olmadı ;)

ama benim host asp ona göre :) ben asp hostunu tavsiye ederim. linuxu bilmem... 

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 2069 Toplam Mesaj: 7