folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kaliteli Mouse Önerisi?

Kaliteli Mouse Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

tek alıcılı klayve+mouse seti tavsiye eden var mı, en ucuzundan, akıllı tvye takıp nadiren kullanılacak bişey?

pcye apple mouse 2 alaym diye baktım bugün, 2 senedir hayalini kuruyorum, 580 lira dedi hasssiktir dedim

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

tek alıcılı klayve+mouse seti tavsiye eden var mı, en ucuzundan, akıllı tvye takıp nadiren kullanılacak bişey?

pcye apple mouse 2 alaym diye baktım bugün, 2 senedir hayalini kuruyorum, 580 lira dedi hasssiktir dedim

logitech k400 gibi bişi bakabilirsin

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

M705 Marathon Mouse - Logitech

Aşırı memnunum- pili uzun gidiyor. sonsuz scroll özelliği ve ekstra tuşları da cabası. bilgisayardaki programının modlusunu yapmışlar. autohotkey macrosu bile atayabiliyorsun tuşlara.

Ben 150 tl civarına almıştım fiyatları uçmuş

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Logitech Unifying olayı var. tek alıcı ile klavye ve mouse kullanılabiliyor.

m325 mouse ile k360 klavyeyi bu yazılım sayesinde tek alıcı ile kullanıyorum.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    wert bunu yazdı
    ByTechno bunu yazdı
    Martech bunu yazdı

logitech anywhere mx 2 kullanıyorum acayıp memnunum dahili bataryası var 3 aydan fazla gidiyor 10 dk şarj ile 

teşekkür ettim beyler bu mouse sevdim.. n11 de 300tl alıcam bunu

bende logitech mx master var 

tutuşu ve ağırlığı çok ideal geldi bana

bahsettiği gibi bataryası bayağı uzun gidiyor

hem kendi alıcısı var hemde bluetoothlu

altında tuşvar 1-2-3 

1 de bilgisayar ayarlı 

2 de tv ayarlı bluetooth ile

3 telefon ayarlı

gayet memnumun

klavyede bu var :D

microsoft ergonomic keyboard 4000

klavye bozulmuştu bir kere 

microsoft türkiye microsoft uk ye aynısından kargolatmıştı bana birde gümrük parası ödediler :D

Logitech G Pro klavye aldım, tuşları leblebi gibi dökülmeye başladı diye heriflerin üretim bandını durdurtup tuş tasarımını yenilettim, sonra yenisini yolladılar amsterdamdan gümrük ödemesiz gıcır gıcır. Eskisini de istemediler üstüne. (mürid Strike a verdim, nicki yanlış hatırlıyorsam batuhan yamulsun xd) 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 3145 Toplam Mesaj: 26
mouse