folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Kaliteli Şifre Yöneticisi

Kaliteli Şifre Yöneticisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, ben şifre yönetcisi arıyorum. Aradığım özellikler; Cvs çıktısı verebilen, google hesabımdan alacağım çıktıyı aktarabileceğim, çoklu platform desteği olarak en azından hem android hem de windows desteği hem de mac olan(linux da olursa harika olur) two factor auth destekleyen ve tercihen ücretsiz bir çözüm arıyorum. Şu an bunu google hesabı ile görüyorum ama google dışında bir çözüm arayışım var. Arayışımın nedeni bir gün ücretli veya başka sıkıntılı bir duruma karşı şifre ve kullanıcı adlarımı yedeklemek. Bitwarden önerildi bana ama onun mobil uygulamasında sıkıntı yaşadım.

Saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

lastpass harikadır. ücretlisinin tek farkı support olması. bitwarden de harika onda ne sorun yaşadın ki?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bugün kaçtane konu açmaya niyetlisin hocam

lastpass

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Yıllardır lastpass kullanıyorum hakikatten çok güzel. Varsa kafana takılan sorabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Keepass de iyidir

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

Keepass de iyidir

+"1

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

lastpass kullanmaktayım tavsiye ederim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

google in boyle bir seyi asla parali yapmayacagini kisisel olarak garanti ederim.

sorun cikma ihtimali ise google a nazaran diger kucuk kucuk firmalarda daha cok yasayacagina garanti veriririm.

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Bitwarden iyidir, keepass piyasanın eskilerinden ki ben hala kullanıyorum. Birde piyasada yeni bir oyuncu var; Firefox Lockbox.

!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

bitwarden garip gelecek ama şifreyi birebir doğru yazmama rağmen kabul etmiyor mobilde, iki farklı hesapla denedim ama bulamadım sıkıntımı. Lastpass'ı deneyeceğim, teşekkürler herkese.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 12314 Toplam Mesaj: 10
password manager bitwarden çoklu platform desteği