folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kamera Kayıt Cihazı Uyumlu Hdd Tavsiye

Kamera Kayıt Cihazı Uyumlu Hdd Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

kamera kayıt cıhazı ıcın ayrıca destekleme ozellıgımı var yenı ogrendım tavsıyelerınız nedır . Birde sımdıkı cıhazda 500 gb dısk var 3 gun kayıt yapıyor galiba o uyumlu degıl o yuzdenmıdır goruntu boyutlarıda dusuk ustelık . 3 tb hdd alacam sata ne tavsıye edersınız 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Surveillance tipi hard disk işini görür

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Uyumluluk sorunu derken? boyutlar düşük olabilir ama kamera sayınız fazla ise doldurur bunun yanında kalite ses alıp almadığı sürekli mi kayıt yaptığı yoksa hareket algıladığında mı kayıt yaptığı gibi etkenler değiştirir kapasite durumunu. Bende normal 1.5 TB lık diskler var onlara kayıt alıyorum sorun yaşamadım henüz. 

http://www.genet.com.tr/tr/kapasite-hesaplama.asp

bunun gibi hesap yapan siteler var. İhtiyaca göre hesap yapar disk alırsınız. 1Aylık saklayabilecek kadar diskiniz olursa üzerine yazmayı aktif ederiniz disk değişimine gerek kalmadan 1 aylık kaydınız kalır diskinizde. 

Diye düşünüyorum.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Cok sagolun hocalar 500 gb hdd 3 gun kayit edio anlamadim gitti 3 tb alcam bakalim bana 90 gun kayit etmesi lazim ses yok dedigin siteden hesaplama yapayim ilteris.  

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

seagate sv35 veya skyhawks

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fps ayarı yapman lazım. Bazı kameralarda 15'e kadar düşürebiliyorsun. 500 GB'ta 3 gün kayıtta bir şey var. Kaç kamera kayıt yapıyor toplamda ? Bende 5 kamera 720p kayıt ile 2 TB 3 ay falan gidiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1094 Toplam Mesaj: 6
dvr hdd