folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kamera Kayıt Kartı Ve AMD Problemi

Kamera Kayıt Kartı Ve AMD Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

arkadaşlar dört çıkışlı bir kamera kayıt kartımız var(7104), işlemci amd x4 anakart gigabyte, işletim sistemi xp sp2

neyse kameranın birini bağladım görüntü geliyor, ikinci kamerayı bağladım ve görüntüler sadece birinci kanalda üst üste geliyor, dvr programı sadece bir kanalı aktif ediyor diğerleri çalışmıyor, kart üzerinde hangi porta takarsam takıyım ordan görüntü geliyor ama görüntüyü sadece birinci kanal gösteriyor.
    adanadan kameraları ve kayıt kartını aldığımız bayiyi aradık ordan biri, işlemci amd olduğu için öyle hata oluşuyor dedi, vaktimiz yoktu başka program da deneyemedim, acaba böyle bir sorun yaşayanınız oldu mu?

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar dört çıkışlı bir kamera kayıt kartımız var(7104), işlemci amd x4 anakart gigabyte, işletim sistemi xp sp2

neyse kameranın birini bağladım görüntü geliyor, ikinci kamerayı bağladım ve görüntüler sadece birinci kanalda üst üste geliyor, dvr programı sadece bir kanalı aktif ediyor diğerleri çalışmıyor, kart üzerinde hangi porta takarsam takıyım ordan görüntü geliyor ama görüntüyü sadece birinci kanal gösteriyor.
    adanadan kameraları ve kayıt kartını aldığımız bayiyi aradık ordan biri, işlemci amd olduğu için öyle hata oluşuyor dedi, vaktimiz yoktu başka program da deneyemedim, acaba böyle bir sorun yaşayanınız oldu mu?

-----------------------------

Kameranın programında ayarlar menüsüne gir orda NTSC ve PAL seçeneği mevcuttur ordan seceneklerden birini değiştir,yani pal ise ntsc yap,ntsc ise pal yap düzelir

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

daha önceleri celeron işlemcilerde de öyle hata veriyordu ve ben kendim windows media codec yükleyerek sorunu aşmıştım. sende bir dene codec link: http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/tr/format/codecdownload.aspx

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

bende de amde işlemci var ama çalışıyor genelde dvr kartları ati ekran kartlarıyla uyumsuzluk yapıyor diye biliyom

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

ekran kartı ati hd3650, söylediklerinizi yarın deneyeceğim arkadaşlar, önerebileceğiniz program var mı? ben dvr kullanıyorum, o programda 1024x768 çözünürlük istiyor, adamda 22" ekran var biraz garip oluyor haliyle

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

dvr programının 8.1.0 sürümünü güncelledim ama bişey değişmedi, ekran kartı ve codec seçeneklerini deneyemedim, adama dvr makina aldık içine de harddisk, tıkır tıkır çalışıyor şimdi, sorun büyük ihtimal amd işlemciden kaynaklanıyordu, bir daha dikkat ederiz.

...
Toplam Hit: 1541 Toplam Mesaj: 6