folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kamil Koç İndirimi Hakkında

Kamil Koç İndirimi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Sevgili mürid ve mürideler,

Son 1 hafta içinde kamil koç ile 60 TL üzeri bilet alan varmı acaba ? İndirim kodumuz var ancak kullanmak için alacağım bilet fiyatına eşit yada üstünde bilet satın almış olması lazım. Tabi birde üye olması lazım sisteme bu işlemleri ordan yapması lazım. Yada fikri olan varmı bu inidirim kodunu kullanmak için ?

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

ben üyeyim daha önce kullanmıştım ama bu geçtiğimiz hafta almadım. üye ol bence internetten her işini halledersin. Kamil koç un indirimleri çok oluyor.

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    tutum bunu yazdı

ben üyeyim daha önce kullanmıştım ama bu geçtiğimiz hafta almadım. üye ol bence internetten her işini halledersin. Kamil koç un indirimleri çok oluyor.

Şansımızı aramaya devam edelim :) Şuan tek indirim bu kampanya var hocam 30 Aralığa bilet almam lazım. 60 vermek istemiyorum :D 60+ verecek olan varsa örnek veriyorum bileti 70 liradır. İkinci bilet indirimli olacak. 13,50 TL olacak alacağım bilet. 70+13,50 yaparız. İkiye böleriz. 41,75 TL düşer kişi başına. Böylelikle ikimizde kazık yemeden biletimizi alırız :)

Yada 55 TL altında bilet alacaklarda olur. İlk bileti ben alırım. İkinci bilet indirimle alınır. 50 olsa. 10 TL ye ikinci bilet gelicek. Toplamda 65 olucak. Kelle başı 32,5 Düşücek.

interfector tarafından 26/Ara/13 12:11 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

elazize seferi olsaydı alırdık beraber :F 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Neymis bi indirim c.tesi bursa ist, p.tesi ist bursa 3er bilet alincak. Bizde yararlanalim

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    tutum bunu yazdı

Şansımızı aramaya devam edelim :) Şuan tek indirim bu kampanya var hocam 30 Aralığa bilet almam lazım. 60 vermek istemiyorum :D 60+ verecek olan varsa örnek veriyorum bileti 70 liradır. İkinci bilet indirimli olacak. 13,50 TL olacak alacağım bilet. 70+13,50 yaparız. İkiye böleriz. 41,75 TL düşer kişi başına. Böylelikle ikimizde kazık yemeden biletimizi alırız :)

Yada 55 TL altında bilet alacaklarda olur. İlk bileti ben alırım. İkinci bilet indirimle alınır. 50 olsa. 10 TL ye ikinci bilet gelicek. Toplamda 65 olucak. Kelle başı 32,5 Düşücek.

30 aralık aksamı bende yolculuk yapacagım hocam pm attım :)

Toplam Hit: 1344 Toplam Mesaj: 6