Kamu Davası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    merhabalar.benim pederin bir olay olmuştu anlayan çıkar belki aramızdan.emniyet mensubu.görev dönüşü resmi araçta , tehlikeli vasıta kullanan aracı durdurup kimlik gösteriyor.araçtan inen 3-4 tane sarhoş da peder beyi darp ediyor hastahaneden darp raporu vs... alınıyor.daha sonra dava açılıyor.dava geri çekiliyor kamu davasına dönüşüyor.yakınlarım burdan bir tazminat alınabileceğini söyledi.nedir ne değildir durumun orjinali arkadaşlar ?

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

tazminat felan hikaye. eğer öyle birşey olmuş olsa adıma açılan kamu davaları yüzünden böbreğimi satmak zorunda kalırdım.

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

tazminat konusunu avukata danışmak lazım ama kolluk kuvvetlerine mukavemet 6 aydan başlıyo diye biliyorum.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

benim bi arkadaşım vardı. araba kiraladı öküz gibi sürat yaptı gitti bitane viyadüğe girdi dağıttı arabayı trafik lambaları tabelalar vs herşeyi dağıttı. sonrada gitti pişkin pişkin, "yolda eğrilik varmış süratli gidince arabanın sağı solu havalanıyomuş tümsekliymiş asfalt bozukmuş" diye dava açtı devlet babaya :D halen sürüyor dava bakalım ne olcak sonuç :D

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:
    -----------------------------

benim bi arkadaşım vardı. araba kiraladı öküz gibi sürat yaptı gitti bitane viyadüğe girdi dağıttı arabayı trafik lambaları tabelalar vs herşeyi dağıttı. sonrada gitti pişkin pişkin, "yolda eğrilik varmış süratli gidince arabanın sağı solu havalanıyomuş tümsekliymiş asfalt bozukmuş" diye dava açtı devlet babaya :D halen sürüyor dava bakalım ne olcak sonuç :D

oha yüzsüzlüğün bu kadarı :D ama bu yüzsüzlüğün arkasında durmasını taktir ettim :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

oha yüzsüzlüğün bu kadarı :D ama bu yüzsüzlüğün arkasında durmasını taktir ettim :D

adam davayı alcak ne diyon sn :D ilk fırsatta eğri bir yol arayıp kaza yapmam lazım :P

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 1901 Toplam Mesaj: 6