KANALA YUZLERCE NICK SOKMAK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmagic
    blackmagic's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben daha yeniyim kusura bakmayın.bir zamanlar chat yaparken herifin biri kanala 100 tane anlamsız nick sokup kanalı doldurabılıyordu ve seri version atarak hepimizi düşürebiliyordu.bunu yapabılecek program hangisi biliyormusunuz?birde irc.zurna.net #Erzurum kanalında BLaCKMaGiC`` adına bir op alabılme şansımız varmı yapabılırsenız sevınırım...

ZeuS``
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zurnadakiler para istio op için :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wolkie
    Wolkie's avatar
    Erkek
    olm senin dedğin anlamsız nickler proxy saldırısı oluyoo Ayrıca erzurum kanalında @ olman için 20 milyon vermen gerekioooo

İmza Yok Parmak Bassam!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NOOB_SAIBOT_
    NOOB_SAIBOT_'s avatar
    Erkek
    proxi olabiliyar ve olmayabiliyorda. bazı trojanları kullanarak farklı host lar üzerinden farklı ip lerde kanallara bot sokman mümkün ve bu botların sayısı bazen 4000 i bile buluyor. arkadaşıma göstermiştim ve en son 3800 bot sokmuştu zurnanet e kanalda op olabilmen için kanala timer hallet 501 den wordlist taraması yaptırma tekniğini kullanarak founder pass ını çalman gerekir yada direkt sunucuyu hack ederek database içinden bütün kanalların pass larını çalabilirsin. Ana servere bakmadım ama büyük ihtimalle bir Linux server kullanıyordur ve seninde o makineyi root layabilmen için hem shell in olması lazım hemde local ve remote exploitleri iyi kullanman gerekmektedir. sanırım biraz karışık oldu. umarım anlarsın :)

Only Hack...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ermekem
    ermekem's avatar
    Erkek
     Arkadaşlar lütfen aynı sorun bendede var benim bir irc serverım var ve biri adınıda açık açık söyleyeyim 100 lerce clone soktu taki serferım laga girene kadar çok canımı sıkı bu gün aynışeyi 6 çkez yaptılar katlanamıyorum intikam ateşiyle anıyorum lütfen karşı atak olarak bana birşeyler önerim çok canım sıkılıyor yarım pls...

web master of ermekem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KKTC
    KKTC's avatar
    Erkek
    arkadaslar bugunlerde moda olan kanala 100lerce botla saldirma oalyi trojan botlarla oluyor. spybot diye bir trojan script(truva ati) var . bunu değişik şekillerde insanlara kurduruyorlar. genelde saf insanlar bu işin kurbanlari oluyorlar. trojan calistigi anda hicbir antivurus e yakalanmiyor. silinmesi imkansiz. sadece trojanı kullanan kişi uninstal komutunu irc uzerinden verdikten sonra siliniyor. bendende var 50-60 tane bunlardan :)) ozellikle undernet serveri proxylere guvenlik aldigi icin herkes bu trojana yoneldi.

DediLerki Melik ÖLdü. Doğrumu??
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ermekem
    ermekem's avatar
    Erkek
     Arkadaşlar anladık biriniz ataşe ataşle karşılık ver diyor birinizde başak bir öner yapıyor ama ben tam olarak ne yapıcağımı bilemiyorum bu clone saldırısı için bana prog. önerebilirmisiniz.Vclone diye bi prog taviye edildi ama onuda bi yede bulamadım llütfen help. me

web master of ermekem
Toplam Hit: 16556 Toplam Mesaj: 7