folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kanarya Almak İstiyorum (Yiivru)

Kanarya Almak İstiyorum (Yiivru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Xir bunu yazdı:
    -----------------------------

ultrAsker bunu yazdı:

ateşli bi kanarya alırsan bolca öter :D ama cinsi yeri yemi suyu herşeyi önemli kanarya beslemek ilgi alaka istiyor verim almak istiyorsan. bendede var şu an yorkshire(yazılış sallama:D) cinsi safkan çokta karizma hayvan ama dişi pek ötmüyor o yüzden :D

ultraAsker, dişi kanarya ötmez zaten ondan olması gerek onunda ötmemesi :) sadece çağrı yapar, dişi muhabbet kuşuda konuşmaz mesela, erkeklerin ötmesi, bir nevi dişi istemesi eşleşmek istemesi kızışması, ve dişiyi etkilemek için yaptığı aşk şarkıları..

yawuz, kuş karanlıkta ötmez bol bol uyur o yönden kafanı yorma, tüy döker ötmez morali bozulur ötmez yerini beğenmez ötmez yani, aksi yönden gün açar açmaz öter kafanı şişirir, başka odaya atarsın benim yaptığım gibi, gece yanına gidersin gece yarısı ışığı açarsın uyanır uyanmaz hemen öter ışığı görmesin yeter :| kapatıp kaçarsın.. ama yavru konusuna gelince bayağı bir zor oda sıcaklığından tut yemleri vs. vs. dediğin gibi onu ilk zamanlarda düşünme tecrübeden sonra denersin...

hacım damızlık dönemindeki dişi ötüyo çatır çatır :|

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xir
    Xir's avatar
    Erkek

Ötmesini istiyorsan erkek alıcaksın zaten, yavru border al, ama bir bilenle git, fiyatları tam olarak bilmiyorum şuan ama kafesiydi osuydu busuydu derken sağlamda bir kuş istiyorsan 200 TL yi gözünden çıkar minimum bu söylediğim border için en düşüğü yani...

ultrAsker, yavrulama mevsimi geldiği zaman erkek kanaryaları baştan çıkarmak için, ki oda erkeksiz olursa, dişi kanarya kızıştığı için, erkek kanaryanın çıkardığı sesi taklit etmesi, bu taklitte normal erkek kanarya kadar olması imkansız, ki ben görmedim bilmiyorum, varsa böyle birşey video falan şahit olmak isterim erkek sürekli öter yorulmaz, dişi sadece bazı durumlarda oda çok nadir vik vik eder tabiri caizse :|

İmandır "O" cevherki ilahi ne büyüktür, İmansız olan paslı yürek sinede yüktür..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

yawuz bunu yazdı:

esasen bülbüle merak sardım fekat caiz değilmiş kafeste bakmak

Bülbülünki Canda diğer kuşlarınki patlıcanmıymış hoca?

Hocam illa bişey bulacaksın , böyle bakarsan herşeye bişey bulunur
    örn: 2 tane adam 2'side aynı ülkeye gidecek birine vize veriyolar diğerine vermiyolar , o verilmeyenin canı patlıcan mı?

Eğer Caiz değilse demekki bi sebebi vardır , bilmeden lafa atlamamak gerekir...

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
Toplam Hit: 2119 Toplam Mesaj: 14