folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kapanan Cep Telefon İmei Kırılması....

Kapanan Cep Telefon İmei Kırılması....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abi adres belli sirkeci doğubanka gidiyosun bi telefoncuya diyosun o da toplamda 80 milyon istiyo bi tel için ve telin kullanıma hazır kendim gördüm uydurmuyorum arkadaşın teli.de yaptılar :)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackJackal
    BlackJackal's avatar
    Erkek
    alvap ve kabus Pm attım kontrol edin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    tşk.ler BlackJackal
    en yakın zamanda görüşecem seninle şu an iş yerinde msn de sorun var
    evden felan eklerim seni akşam
    yardımcı olursan cok sevinirim.

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legolas_343
    legolas_343's avatar
    Erkek
    hajılar ne 80 milyonu 80 milyon vercegime yeni telefon alırım ben 2 hafta önce 15 milyona yaptırdım.ist 4 levennte yaptırdım telefonun markası nokia 3120.yaptıkları şey başkasının imei kodunu sana veriyolar

paşa gönLüm isteRse seveRim zoRLama..isteRsem sevdiRiRim uğRaşma..diceksinki neReye kdR bu havaLaR ¿ kim tkaR.. devRan dönene kdR:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    yaa şu konunun başlığını değiştirin Allah aşkına. bende burda anlatılıyo diye girdim. Meğer soru sorulmuş!!

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    Arkadaşım onun tek bir yolu var. istanbuldakiler bu işi senden para alarak yapıyorlar ama tel. yine 1.5 ay sonra geri kapanıyo clon cihazdan dolayı.boşa 40$ verme.eğer elinde dongle varsa (griffen oalabilir) ozaman değiştire bilirsin imei numarasını.Ama ufs de falan dct4 serisinin *.pat (*.fia da olur) die bir dosyası var yazılım atılırken onuda yüklüyorsun ve imei numarasını chip'e yazıyo.Fakat piayasada 6230 ve 6230i nin pat dosyasını bulamadım.eğer sen bulursan bana da yollarmısın?

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
Toplam Hit: 17450 Toplam Mesaj: 17