folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karadeniz Teknik Üniversitesi Nde Okuyan?

Karadeniz Teknik Üniversitesi Nde Okuyan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

MY91 bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ben KTÜ de okumuyorum,KYK yurdun da da kalmadım ama KYK da kalan arkadaşlarımdan,akrabalarımdan ve kız arkadaşımdan biliyorum... Umarım gönlüne göre hiç uğraşmadan yurduna fln da kayıt olursun,okuluna da. Ama;

Öncelikle yedekte kesinlikle çıkar sana yurt(en kötü ihtimal) ben Zonguldakta okuyorum mesela burda KYK yurtlarında özellikle erkeklerde yedeklere yeterince sıra geliyor. Sebebide şu; mesela adama yurt çıkıyo,geliyo,kayıt oluyo,biraz takılıyo kafasına göre adam buluyo(yani öyle sanıyo=)) eve çıkıyo....

tam sayısını bilmiyorum ama araştırman için söylim mesela Ktü düşünüyosun ya bakabilme şansın varsa ordaki yurdun kapasitesine bir bak ve burdaki arklarda öğrenebilir belki önceki yıllarda yedeklerden kaça kadar almış bak hocam. İçini rahatlatması açısından...

Zonguldakta kozlu yolu üzerine sahile 1000 kişilik yurt yapılıyordu. Eğer o bitti ise yurt problemi hepten çözülmüş olur. Projelerini görmüştüm. Her odada tuvalet, banyo, ranza siztemi yerine yatak sistemi vb. var.

Gerçi Zonguldak kendi problem, okunacak yaşanacak yer özelliklerinde epey eksiği var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

MY91 bunu yazdı:

hocam ben KTÜ de okumuyorum,KYK yurdun da da kalmadım ama KYK da kalan arkadaşlarımdan,akrabalarımdan ve kız arkadaşımdan biliyorum... Umarım gönlüne göre hiç uğraşmadan yurduna fln da kayıt olursun,okuluna da. Ama;

Öncelikle yedekte kesinlikle çıkar sana yurt(en kötü ihtimal) ben Zonguldakta okuyorum mesela burda KYK yurtlarında özellikle erkeklerde yedeklere yeterince sıra geliyor. Sebebide şu; mesela adama yurt çıkıyo,geliyo,kayıt oluyo,biraz takılıyo kafasına göre adam buluyo(yani öyle sanıyo=)) eve çıkıyo....

tam sayısını bilmiyorum ama araştırman için söylim mesela Ktü düşünüyosun ya bakabilme şansın varsa ordaki yurdun kapasitesine bir bak ve burdaki arklarda öğrenebilir belki önceki yıllarda yedeklerden kaça kadar almış bak hocam. İçini rahatlatması açısından...

Dediklerin iyi hocam sağolasın yapıcam aynen araştırıyım.

"bea"
Toplam Hit: 2744 Toplam Mesaj: 23