Karganın Şaşırtan Zekası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Today
    Today's avatar
    Erkek

hayvanlar düşünemez iç güdüyle haraket eder bunların hepsi aynı karga degil ışık yanınca degıl arabalar gelınce kacıyor

şevkinizi bozmak istemedim amacım kıllık degil...

Buraya ne yazıoz ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Esquire bunu yazdı:
    -----------------------------

gerçekten çok zeki bir hayvan. bir dostumun anlatığına göre yabani olanı bile işlerine gelen adamı koruyor ona zarar vermek isteyenlerede saldıryor.

Geçen yıl bizim arka bahçeye bi baktım 2 kedi ağaçta köpeklerde aşağıda bekliyor.5-6 Tane şerefsiz karga da kedilerin kuyruklarını falan çekiştiriyor düşsünler diye :S

Gözlerime inanamadım yahu.

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Çok ilginç oysa çok kuşbeyinli görünen bir hayvan.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek
    arkadailar bende benzerini yaşadım izmir seferhisar garajında bir karga var oda bunun gibi sigara içenlerin agzından sigarayı alıp kopartıp kopartıp atıyor ben resmini çektim insandan kaçmıyor kesme şekeri elinden alıp yyiyor ben fotografladım kamera olsa çekecektim

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Today bunu yazdı:

hayvanlar düşünemez iç güdüyle haraket eder bunların hepsi aynı karga degil ışık yanınca degıl arabalar gelınce kacıyor

şevkinizi bozmak istemedim amacım kıllık degil...

Yanlış, hayvanlarda tabiki düşünebilirler ve öğrenebilirler. Eğer düşünemiyor olsalardı nasıl hayatta kalmayı başaracaklardı. Türlerine göre bu yetenekleri yüksek veya düşük olabilir. Mesela Corvus cinsi genel olarak bu konuda yeteneklidir. Alet kullanabilme yeteneğine sahip ender hayvanlardandır.

while (1<2)
Toplam Hit: 3712 Toplam Mesaj: 26