Kargo Sorusu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Tahribattan bir arkadaştan e sigara aldım dün öğlen istanbuldan izmire kargoladı ama araya 1 mayıs girdi yarına şubeye gelir mi yoksa 1 gün sonra mı gelir çünkü yarın gelmezse ertesi günü istanbula gidiyorum kargoyu alamam ve işin kötü tarafı 4 gün istanbuldayım kargo geri döner. Yarın gelme ihtimali var mı ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam kargo takipte gözükmüyormu ?

bunu önceden kestirme yolu yok , öğlen sipariş ettiğim bir ürün ertesi gün öğlen elime ulaştığını da biliyorum

sipariş edip 1 hafta beklediğimi de biliyorum.

yani evet yarın sana ulaşabilir , yada ulaşmayadabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

transfer merkezine gitmek üzere araca yüklendi diyor. Genelde 1 gün sonra elime geçiyor ama araya 1 mayıs girdi diye belki yarın yola çıkacak diye tahmin ediyorum

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

yarın sabah şubeyi ara direkt hocam bugünde bana yurticinden sms geldi bir ürün kargolanmış tshirt almıştım nasıl oluyor anlamadım adam bugün vermiş kargoya :D sabah şubeyi ara duruma gore söylersen 1-2 gün bekletirler zira burdaki şube bekletmişti benimkini

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 574 Toplam Mesaj: 4
kargo