Karikatür

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    in-faz
    in-faz's avatar
    Erkek
    Aranızda benden başka karikatür çizen arkadaşlar varsa tanışmak isterim. İzmirli arkadaşlar varsa beraber güzel işlere imza atarız...

Adım in-faz, anlayana sinek saz, anlamayan kaz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    ben çizmiyorum ama vayhayvanvay ın çizdiğini biliyorum ve izmirde kendisi pm at istersen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    kafama eserse çiziom bende ama o ilhamda kırk yılda bir gelio.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    ben karikatür çizmeyi ve resim çizmeyi çok severım ama kagıt üzerine ki benım ustume cızen tanımam

ben elektra deil Gevher"im
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    elektra : ben karikatür çizmeyi ve resim çizmeyi çok severım ama kagıt üzerine ki benım ustume cızen tanımam ...

şimdi ben bu yazıdan iki şey anlayabilirim :)
    1 : Tamam güzel karikatür ve resim çiziyosun ve kağıt üzerinde senin üstüne yok :)
    2 : Güzel karikatür ve resim çiziyorsun ama kağıt üzerine.. Birisi de senin üzerine karikatür çizmiş onu tanımıyosun ?

mu ¿¿

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    elektraya biraz gaz verin tom ve jeryyi speedy gonzalesi felan ben çizdim dicek:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    ortaokul yıllarımda bende bir hastalıktı karikatür durmadan yeni espriler düşünüp karikatür çizerdim hatta 4-5 tanesi çeşitli dergilerde çıktı bir taneside lombakta çıktı :D çok özel ve tüzel çizgilerim vardı kendime özel cengizüstünün incelikleri ile mehmet çağçağ karışımı yapardım ama hepsinden bişey almışımdır çünkü dergileri ilk alınca çizgiye bakarım hatta karikatürleri çizerken balonları kendim yapardım,yazımda çok kötüdür hatta imzanın altınada ben yazıya değil çizgiye bakın derdim,dolu rapideş kalemlerim vardı, her türlü uç kalemlerim vardı,yıllar geçtikçe hepsi bitti yollar geçtikçe kafada başka yönlere çekilmeye başladı o yüzden artık bıraktım bu bana kumar gibi geliyor bütün gün gördüklerimi çizmeye başlıyorum ondan sonra :'( , eskiden çok güzel duvar yazısıda yazardım ama hepsi geçti :'(
Toplam Hit: 1125 Toplam Mesaj: 7