folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Kartalcell 3G Modem Sorunu

Kartalcell 3G Modem Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

Merhabalar. 1 hafta önce avea bayisinden kartalcell 3 g modem aldım. ilk 2 gün çekim vs iyiydi hata yoktu sonraki günler bağlantı hatası 628 - 720  yazan hatalar aldım ve bağlantı hızım 20 30 kb lere kadar düşmeye başladı. müşteri hizm. aradığımda programı güncelleyin sorun kalkıcak dendi. güncelledim bağlantı hatası sorunum kalktı ama hız sorunu halen devam ediyor  max. 120 kb oluyor :S 2 gün once aradım bu hız sorunu nedeniyle tamam bakıcaz size dönücez dendi bugun aradılar arkadaşlarımız 2 gun bunun için uraştılar vs dendi hata düzeldi girin bakın dediler ama halen düzelme yok.modemi aldığım yere gittim onlarda denendi modemin çalıştıgı hhızının iyi oldugu görüldü . peki bende neden böyle oluyor dediğim de kullandıgınız yerde 3 g kapsama alanı dışında kalıyor olabilirsiniz dendi ama böyle bişey olamaz  aynı modemi aynı yerde  kullanana arkadaşlarım var bir sorun yaşamıyorlar. modemi taktıgımda 3g işareti ve çekim gücününde iyi oldugu gorunuyor.başka bir nedeninde windows 7 den kaynaklanabilceğini söylediler buda saçma geldi. Ne yapıcam böyle bilmiyorum arkadaşlar daha once boyle bi sorun yaşamış olanlarınız varsa yardım ederseniz sevinirim.  bugunlerde net lazım oluyor dersler nedeniyle aldığımdan beri düzgünce kullanamadım. modem : ZTE MF 190 . şu an 82 kb hız ile açtım konuyu

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

şuan aynı modemi kullanıyorum ve memnunum.

Mert045 tarafından 17/Şub/13 20:50 tarihinde düzenlenmiştir

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
Toplam Hit: 3644 Toplam Mesaj: 2