Kartepe Kayak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

ya hocalar gözünüzü seveyim zamanınız varsa erciyese ve sarıkamışa gidin, son 2-3 yıldır gidiyorum bunlara nazaran çok ucuz erciyes pahalanmaya başladıysada lift'e 10 metre ötede otelleri olan sarıkamışta çok iyi pistler ikisi içinde efsane az bi araştırın buraları

Erciyes ile ilgili tüyoları alabilirim. şubatta gidiyorum

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Selamlar, Kartepe pistleri kapandığı için Uludağ'a gittim. Board'la ilk defa kaydım. İnanılmaz keyfili bir spor. Benim gibi board fotoğrafı gördüğünüz bile ilginizi çekiyorsa mutlaka yapın. Çok kolay. 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bu hafta için ben de bitlis nemrut'a gitmek konusunda kararsızım. erzurum uzak düşüyor ama bakalım umarım gidebilirim. bölgedekiler çok methediyor nemrtu da allah sonumuzu hayretsin.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadJack
    MadJack's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

bu hafta için ben de bitlis nemrut'a gitmek konusunda kararsızım. erzurum uzak düşüyor ama bakalım umarım gidebilirim. bölgedekiler çok methediyor nemrtu da allah sonumuzu hayretsin.

Uçakla gidince Erzurum çok da uzak değil. Havaalanından kayak merkezine 20 km bile yok: https://goo.gl/maps/vSPB57DKdCq

Bu yıl henüz gidemedim ama geçen yıl gayet memnun kalmıştım. Daha önce gitmediysen ve gitmeyi düşünürsen sorularını cevaplayabilirim.

MadJack tarafından 14/Oca/18 11:30 tarihinde düzenlenmiştir

Everyone sees just what they want to see.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

hocalar tavsiyem setinizi alın, birkere satın alın kendinize sonrasında yalnızca yol+skipass ile geliştirirsiniz. uludağ güzel şahsen buz yok pistlerde kuytu, Cennetkaya pistini tavsiye ederim hem telesiyej de var, tbar da kendinizi yormazsınız.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Nautilus bunu yazdı

Selamlar, Kartepe pistleri kapandığı için Uludağ'a gittim. Board'la ilk defa kaydım. İnanılmaz keyfili bir spor. Benim gibi board fotoğrafı gördüğünüz bile ilginizi çekiyorsa mutlaka yapın. Çok kolay. 

Ne kadara kiraladın?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Bu çarşamba kartepeye gideceğim kaymaya bir 10 15 dk anlatırım. Kolay aslında ama olay tamamen tecrübe.

En büyük önerim kayakları giymeden önce bacaklarını açın iyice gerilin. ısınamdığınız taktirde çapraz bağlar zedelenebilir hatta bağ kopması görülebilir.

http://yanduvar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Kardeş heves etmişsin iyi hoş ama o kayak olayı ne kadar zor bir bilsen. 

Gittik Ilgaz'da kayıcaz işte. Askeriyeden çok ucuza ekipman kiraladık. 3-4 sene önce 20-30 lira birşeydi. Filmlerde ki gibi bekliyorum ben. Sağa yatacan sağa gidecek, sola yatacan sola gidecek. 

Meğersem o bot ta dize kadar kitliyormuş. Götten manevra yapman lazım. Yokuştan salacaklar işte sözde. 3 saniyede 200 e çıkıyor meret neredeyse. Dedim sikerim bu işi. İndim aşşağı bir kızak kiraladım. Bizim mallar gün boyu göt üstüne düştü durdular. Sonra benim kızağa sulandılar tabi. Çünkü kayamadı kodumun ergenleri. Bende taşak geçiyodunuz en başında vermem dedim tabi. :D Git kızak kirala, sikerim kayağını da botunu da.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

@GusFring 90TL'ye kiraladım = Board, bot, pantolon, mont, kask. Kendi eldiven ve bot çorabım var.

@Iruretta katılıyorum, açma germe çok önemli. Kartepe pistleri açıldı mı?

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
Toplam Hit: 2661 Toplam Mesaj: 20
kayak