Kasa Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Selamlar.Arkadaşlar kasamı değiştirmeyi düşünüyorum.Malum yaz geliyor donanımlar yanıyor içerisinde.Şuan ki  kasam Cooler Master K350.Limitim 200-230 arasında bir kasa önerebilirseniz sevinirim..Elimde zaten PSU var.PSU suz olacak kasa.

Donanımlarım 

Ekran Kartı : MSI GTX 970

İşlemci : Intel i7 4790k CM Hyper tx3 evo ile birlikte(İleride Hyper 212 evo almayı düşünüyorum o yüzden onunda sığabileceği bir kasa olursa sevinirim.)

Anakart : MSI Z97 Gaming 5

DARK N10 önerilmişti ama içime sinmedi o kasa.Kullananlar varsa yorumlarınıda  yazarsa düşünebilirim.

mod not : Bütün içeriği bold yapmayınız.

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

cooler master silencio 650 pure

0 ses maksimum huzur

yunusdogan tarafından 29/Nis/16 09:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

cooler master silencio 650 pure

0 ses maksimum huzur

Hocam benim zaten sesten yana bir şikayetim yok.Bilgisayar tamamen sessiz çalışıyor.

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek

Zalman z11 plus'ın soğutma yönünden başarılı olduğunu söyleyen birkaç kişi gördüm. Ben de dark scropion kullanıyorum o da gayet iyi üstünde fan hızlarını ayarlamaya yarayan ayarı da mevcut benim işimi görüyor en azından.

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Dark markasından epey bi ürün aldım ve ürünleri sağlam kaliteli ürünler.. N10 fiyatına göre epey güzel bi kasa, bence onu al. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

zalman z11 plus var yaklaşık 2senedir kullanıyorum ve gayet memnunum. Yalnız Hdd lerin takılış şekli yüzünden arada hdd duvarı var ekran kartının uzunluğu fazlaysa sığmayabilir kasaya. Msi Gtx 770 var bende de bu kart ile sorun olmuyor arada boşluk bile kaldı ama daha uzun kartlar sıkıntı yaratabilir. 3 adet fanı olan uzun kartlar sığmamakta. 

Şuan işlemcim 18derecede filan çalışıyor boştayken. Ekran kartı da 36 derecede boştaki hali. Coolermaster V8 Gts ile birlikte yan camlardan görünüşü harika oluyor.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı

Selamlar.Arkadaşlar kasamı değiştirmeyi düşünüyorum.Malum yaz geliyor donanımlar yanıyor içerisinde.Şuan ki  kasam Cooler Master K350.Limitim 200-230 arasında bir kasa önerebilirseniz sevinirim..Elimde zaten PSU var.PSU suz olacak kasa.

Donanımlarım 

Ekran Kartı : MSI GTX 970

İşlemci : Intel i7 4790k CM Hyper tx3 evo ile birlikte(İleride Hyper 212 evo almayı düşünüyorum o yüzden onunda sığabileceği bir kasa olursa sevinirim.)

Anakart : MSI Z97 Gaming 5

DARK N10 önerilmişti ama içime sinmedi o kasa.Kullananlar varsa yorumlarınıda  yazarsa düşünebilirim.

mod not : Bütün içeriği bold yapmayınız.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6840 tavsiye ederim kardeşim. Bende bundan aldım menunum.

CORSAIR CC-9011052-650VS

Anakartım Asus x99 Deluxe

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
Toplam Hit: 658 Toplam Mesaj: 7
#kasaönerisi