Kasım Ayı Fiyat / Performans Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu ayın cihazı LG V30+. LG her ne kadar kronik sorunlu bir firmada olsa bu modelde hatalarından biraz ders almış. Aslında bu cihazın fiyatının aşırı düşmesinede LG'nin önceki hataları. Cihaz elde kaldığı için firmalar stok erisin diye ucuza vermeye başladı.

Bu cihazda ghost screen yapan Quantum IPS yok LG üretimi OLED ekran var. Tabi Samsung'un AMOLED telefonları gibi aynı ekranda saatlerce durarsanız ekran yanması bundada olur. 

Cihazın fiyatına göre tek kötü tarafı ön kamerası tost makinesi kıvamında. Selfie ile işi olanlar almasın.

https://www.youtube.com/watch?v=RgvfD_nxz0M

Şuan en uygun 2.650 liraya alınabiliyor. Amazon bir ara 2.500'e sattı ama anında bitti stok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Daha uygun fiyatlı ne model var acaba bildiğiniz? İlk önceliğim sağlamlık (düşmeye dayanıklılık), 2. önceliğim ekran büyüklüğü, 3. önceliğim kamera. Mi max 2 ile LG Q stylus plus arasında kaldım. Özellikle mi max 2 nin sağlamlık konusunda nasıl olduğunu bilen var mı?

kofcu tarafından 26/Eki/18 18:53 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

model bilmem ama xiaomi ile lg arasinda kalsam kesinlikle xiaomi alirim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

hocam LG yi vodafone'dan xiaomi yi internet/gittigidiyor'dan alacağım... şu ceviz kıran adamı görünce ikna oldum gibi: https://www.youtube.com/watch?v=9WLoSdvaUd0&t=153 (2:34)

kofcu tarafından 26/Eki/18 23:09 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

s8 pulus aldım ya yeni yapmayın bunu :D ön kamera hakkat feci ama 2.2 diyafram nedir :D fiyatına göre güzelmiş. s8e root atamıyorum 3.5k verdim diye :D

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Fp cihazı 2500 lira olaya gel amk

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı

Daha uygun fiyatlı ne model var acaba bildiğiniz? İlk önceliğim sağlamlık (düşmeye dayanıklılık), 2. önceliğim ekran büyüklüğü, 3. önceliğim kamera. Mi max 2 ile LG Q stylus plus arasında kaldım. Özellikle mi max 2 nin sağlamlık konusunda nasıl olduğunu bilen var mı?

Sağlamlık yalan. Hepsi yere düşünce kırılıyor. Eğer sakar birisiysen kılıf şart. Ekran büyüklüğü önemliyse Mi Max 2 derim.

deja-vu bunu yazdı

s8 pulus aldım ya yeni yapmayın bunu :D ön kamera hakkat feci ama 2.2 diyafram nedir :D fiyatına göre güzelmiş. s8e root atamıyorum 3.5k verdim diye :D

Hep öyle olur zaten. Bir şey almak için uzun süre beklersin tam alırsın kısa bir süre daha iyisi çıkar karşına. Neyse sağlık olsun. 😃

yolbulucu bunu yazdı

Huawei'nin Lite serisi bile 2.300 lira olmuşken bu cihaza 2.500 normal hocam. Özellikle LG telefonların kamera yazılımı çok başarılı. Tamam kronik sorunlu firma eyvallahta G4 kullandığım zamanları arıyorum bazen. Özellikle gece çekimleri efsaneydi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

6 ay öncesine kadar 1000tl altı telefonlar diye konular oluyordu.

sdn bile 1500-2000 tl arası EKONOMİK telefonlar diye konu açıyor artık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.000 liraya artık ikinci elde bile düzgün telefon bulunmuyor. Sıfır olsun ama uzun ömürlü bir şey olsun derseniz 4 GB ram ve 64 GB olan Xiaomi Redmi 5 Plus alın 1.500 liraya. O fiyata o donanım ile rakipsiz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2.560 lira :

https://www.amazon.com.tr/LG-V30-Plus-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B07C9W1Q7S

Toplam Hit: 1626 Toplam Mesaj: 10
lg life is good