folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Kaspersky Internet Security Gazozuna İlaç Atılmış Versiyon Lazım

Kaspersky Internet Security Gazozuna İlaç Atılmış Versiyon Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nette var ama güvenemiyorum yani pohta Çıkabilir elinde olan Yandex'e vs uplayabilir mi ?

mkyb tarafından 29/Haz/15 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bir sey indirirken genelde varsa buradan çekerim. Bu zamana kadar bi yamuklarini görmedim 😁

http://www.fullprogramlarindir.com/kaspersky-internet-security-2015-full-turkce-indir.html

Diğer sürümleri için sitede arama yapabilirsin.

Edit: not altta mail.ru linkleri var.

heza tarafından 29/Haz/15 17:08 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Bir sey indirirken genelde varsa buradan çekerim. Bu zamana kadar bi yamuklarini görmedim 😁

http://www.fullprogramlarindir.com/kaspersky-internet-security-2015-full-turkce-indir.html

Diğer sürümleri için sitede arama yapabilirsin.

Edit: not altta mail.ru linkleri var.

Her 30 günde bir trial reset yapmak gerekiyormuş uğraşılmaz bununla ama yinede sağol hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Diğer sürümler derken bunları kastettmistim 😊

http://www.fullprogramlarindir.com/kaspersky-internet-securirty-2014-2015-1yillik-lisanslama-crack-indir.html

http://www.fullprogramlarindir.com/kaspersky-reset-trial-full-turkce-indir.html

Sitede arama yaparsan crackli lisanli vs çok konusu var.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu mükemmel oldu sağolası hocam çekeyim hemen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@heza olmadı maalesef. Bende sikerim dedim Avira kurdum. Dünya Almanların taşağını yesin. Bundan önce Avast denedim fakat oda girilen siteleri vs kayıt altına alıyor güvenilir değil. Nod32 tutup bilgisayarı götürseler sikinde değil.

Toplam Hit: 943 Toplam Mesaj: 6
kaspersky nuri alço