folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Katlanabilir Bisiklet (Öneri Ve Satın Alma)

Katlanabilir Bisiklet (Öneri Ve Satın Alma)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

Hocam ben geçen sene carraro flexi 121 aldım. Katlaması açması falan kolay.. yokuşlarda 21 vitesin avantajını görürsün ama beşiktaş meydandan sürekli pedallayarak metrobüse varmak ilk başlarda zorlayabilir çünkü ortalama 2 km sürekli rampa çıkacaksın. Eğer bisikleti göreyim bi tur atıp bakayım dersen müsait bir zamanında gel bak bi turla 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Kadro(gövde) titanyum da olabilir,  hafiflik ve dayanım açısından.  tâbiî bunu hepten 2nci elde bulamayız gibi. 

~@`,

Chromatic,Tick Of The Clock, (Not Tack. ). YouTube.

RitmFarbRacourci tarafından 27/May/21 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

dostlar teşekkürler yorumlar için ay başına kadar arayışı halledip maaş ile birlikte alıcam .

RitmFarbRacourci

boy 1,76 kilo 71 bu gösterdiklerine de bakıcam ama biraz boyu büyük geldi otobüse binme durumu olacağı için zorlar gibi geldi .

hatta bulunca 2 adet alınacak iş yerinden bi arkadaşda alıcak 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

dostlar teşekkürler yorumlar için ay başına kadar arayışı halledip maaş ile birlikte alıcam .

RitmFarbRacourci

boy 1,76 , kilo 71 bu gösterdiklerine de bakıcam ,ama biraz boyu büyük geldi, otobüse binme durumu olacağı için zorlar gibi geldi .

hatta bulunca 2 adet alınacak, iş yerinden bi arkadaş_da alıcak 

Tabi, sen, yine bildiğin gibi yap. benimkiler başlıktaki gibi,  sâdece birkaç öneri.

bir de yokuş aşağı, ve yokuş yukarı Bisiklet'i sürerken,  değişik durumlar oluyor. 

meselâ, yukarı doğru çıkarken, Sele yukarıda Gidon aşağıda olursa dâhâ kolay Pedal'lanabiliyor. ve bisikletin kontrol'ü dâhâ kolay oluyor. tâbî oturarak.

yokuş aşağıya giderken de Tam tersi, Sele aşağıda Gidon yukarıda olacak şekilde dâhâ kolay pedallayabilirsin, veya bisikleti kontrol edebilirsin. 

özellikle, yüksek 26inç ve üstü jant'lı bisiklet'lerde. 

ha, bir de, kolay pedallamanın yolu, yere paralel halde,  Diz'in en yukarıdayken hizası Kalça hizasının altında kalması gerekli. öteki türlü pedallamak zor. yine pedallanır da, zor olur yâni. 

kaçtım. ^^`

~@`,

RitmFarbRacourci tarafından 27/May/21 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

gençler 27 inç janta ihtiyacım var astronomik fiyat dışında insan gibi bir fiyata satan yada akort atarını gercekten iyi yapan bi yerbileniniz varmı anadolu yakasında. sığırın teki anson çekiç kullanıyordu jantı düzeltirken. şu jantı yaptırabileceğim yada alabileceğim biyer varmı ön arka 

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Büyük boy istersen ben bunu kullanmıştım. 

https://www.mossobisiklet.com/marine-26-2d-tr

Asansörde falan baya iyi oluyordu. 

Arabanın bagajına koyup gidiyordum istediğim yere. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu konu ile gaza geldim 10 15 video izledim 

abi neler yapmışlar süper be

https://himiwaybike.de/products/himiway-city-pedelec-black?lang=en

https://www.youtube.com/watch?v=UVCCo8e5CVE

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    shock56 bunu yazdı

Büyük boy istersen ben bunu kullanmıştım. 

https://www.mossobisiklet.com/marine-26-2d-tr

Asansörde falan baya iyi oluyordu. 

Arabanın bagajına koyup gidiyordum istediğim yere. 

(@@, bu katlanabiliyor mu, fotoğraflardan anlayamadım?)

toplam ağırlığı da 13küsur KG. gâyet güzel. 

~@~

(sonradan gördüm Tşk'ler.)

Kadro ...6061 ALLOY - FOLDING
    Maşa.... RIGIT-D

Aynakol .....SHIMANO FC-TY301 42/34/24TX
    Ruble.... SHIMANO MF-TZ-500-7-14/28T
    Vites Kolu.... SHIMANO ALTUS ST-EF500 7X3

Arka Attırıcı.... SHIMANO RD-TY-300
    Ön Attırıcı ....SHIMANO FD-TY500

Zincir .....YBN-IB-52
    Fren .....LOGAN MEKANİK DİSK FREN

Orta Göbek .....KASET
    Jant .....STARRIMS JS19SZ
    Lastik ......MITAS OCELOT 26X2,10

Pedal .....FOLDING HF661 (KATLANIR PEDA

Ağırlık ....13.60 KG

katlanabilir'miş. 

bence gayet de güzel. bisiklet üstündeki ekipmanları da güzelmiş. 

~@~

bu da magnezyum alaşımlı jant için.link.

https://www.mossobisiklet.com/folding-tr/marine-26-acr-2d-tr

Kadro.... 6061 ALLOY - FOLDING
    Maşa ....RIGIT-D

Aynakol......SHIMANO FC-TY501 42/34/24TX
    Ruble ......SHIMANO MF-TZ-500-7-14/28T
    Vites Kolu..... SHIMANO ALTUS ST-EF500 7X3

Arka Attırıcı ......SHIMANO RD-TY-300
    Ön Attırıcı ......SHIMANO FD-TY500

Zincir .....YBN-IB-52
    Fren ......LOGAN MEKANİK DİSK FREN
    Orta Göbek..... KASET

Jant....... ACCRUE MAGNEZYUM ALAŞIMLI JANT
    Lastik ...... MITAS OCELOT 26X2.10

Pedal ....FOLDING HF661 (KATLANIR PEDA

Ağırlık 14.20 KG

ağırlık?..

RitmFarbRacourci tarafından 27/May/21 19:14 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1604 Toplam Mesaj: 19
katlanabilir bisiklet