Kaybedenler Klübü ! İzlenmesi Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Zumzuk biri çıkıp " amına koyayım " dese onu bile gizli sosyal mesajları var diye yorumlamayın hocam.Wallaces mantıksız bir yorum atmış bencede ama film sıkıcı bir film ve çok derin zihinlerde bırakıcı mesajlarda yok.Sürükleyiciliği yok.

yahu adam sosyal mesaj vermemek istese dahi ;

kaşarlarla ruhu piç olanların hoşuna gitti ne demek ?

---

şimdi kalkıp din hakkında şu tarz insanlar inanıyor desem tefe koyarlar bu kadar aptalca , nereye gittiğini düşünmeden yazılan bir mesja olamaz. Tut ki benim annem izledi ne olacak ?

Adam çok ahlaklı değil mi ? Millete kaşar diye bilecek kadar ? Bu zihniyete uyuz oluyorum uyuz.

hocam ben orda sizi kastetmedim yazdığımı yanlış anlamışsınız galiba. sen sanatsal olarak bakıyorsun ama Türk toplumunda uyandırdığı his genel itibariyle farklı. Çevrendeki arkadaşlarında senin gibi düşünebilir bu film için ama Türkiye'de yapılmış bi film olarak çok yanlış görüyorum. Ben orda "kaşarlarda çok sevdi" diyerek kaşar olan sever bu filmi demek istemedim. Aynı şekilde beyin bölümleri şu şekilde ayrılmış diye kastettiğim siz değilsiniz. Zaten seni azda olsa tanıyorum hakkında böyle bişey düşünmem.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 6180 Toplam Mesaj: 62