Kayıt Cihazından Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar elimde 4 tb boyutunda hdd var bu hdd kayıt cihazında kullanılıyor hesapları gözden geçirir iken bir sorun oldugunu fark ettik 3 hafta önceki kayıtlara ulaşmamız gerekiyor hdd yi  söküp windows pc ye bagladıgımda 4 ayrı partition şeklinde hdd RAw formatında gözüküyor hdd yi linux makineye bagladıgımda yine 4 ayrı partition şeklinde gözüküyor ancak içinde .Dat uzantılı dosyalar var bu yazılımlar ile hdd yi tarasam sonuç alabilirmiyim daha önce böyle bir  sorun yaşayan oldumu gerekirse ücreti ile yardım alabiliriz teşekkürler  

NOT : Konuyu yanlış yere açtıysam sayın adminlerden taşımasını rica edecegim 

djxeon tarafından 11/Eyl/21 19:19 tarihinde düzenlenmiştir

yok amk imzam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    djxeon bunu yazdı

Merhaba dostlar elimde 4 tb boyutunda hdd var bu hdd kayıt cihazında kullanılıyor hesapları gözden geçirir iken bir sorun oldugunu fark ettik 3 hafta önceki kayıtlara ulaşmamız gerekiyor hdd yi  söküp windows pc ye bagladıgımda 4 ayrı partition şeklinde hdd RAw formatında gözüküyor hdd yi linux makineye bagladıgımda yine 4 ayrı partition şeklinde gözüküyor ancak içinde .Dat uzantılı dosyalar var bu yazılımlar ile hdd yi tarasam sonuç alabilirmiyim daha önce böyle bir  sorun yaşayan oldumu gerekirse ücreti ile yardım alabiliriz teşekkürler  

sadec partition yapısı çöpse sorun değil, veriler gittiyse kurtarma yapmak lazım

disk nerede

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    djxeon bunu yazdı

sadec partition yapısı çöpse sorun değil, veriler gittiyse kurtarma yapmak lazım

disk nerede 

Hocam içinde veri var ben önceki ayın verisini istiyorum disk bende bu arada 

yok amk imzam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    djxeon bunu yazdı 

Kamera, CCTV, Disk durumu vb. incelemek lazım

Ankara içi misin hocam dışı mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    djxeon bunu yazdı 

Kamera, CCTV, Disk durumu vb. incelemek lazım

Ankara içi misin hocam dışı mı?

Şehir dışındayım hocam mardin deyim

yok amk imzam
Toplam Hit: 646 Toplam Mesaj: 5
data hdd nvr recovery dvr