folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kayıt Olunmayan Kykya Kayıt Hk

Kayıt Olunmayan Kykya Kayıt Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Kendi sitelerinde konuyla alakalı bir şey bulamadım. Sorun kısaca şöyle. Yurtkur asil çıktığı zaman kayıt yapılmıyor, şu an e-devletten sorgulama yapıldığında Daha önceden yapılmış herhangi bir yurt başvurunuz bulunmamaktadır. uyarısı çıkıyor. Buna rağmen kyk ya nasıl başvuru yapılabiliriz? Ya da yapabilir miyiz? Konuyla alakalı tecrübesi olanlar varsa paylaşabilirler mi?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

galiba kyk hiç başvuru da bulunmadın şimdi kyk girmek istiyorsun. prosedür değişmedi ise kyk gidip dilekçe veriyorsun onlar seni yedek sıraya ekliyor. sonrasında sıran gelene kadar istersen belli ücret dahilinde misafir olarak barına biliyorsun ya da hiç uğraşmayıp torpil bulup asil olarak yurda kayıt yaptırıyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

üstteki üye misafirlikten bahsetmiş ama artık o da kalktı, yurtlarda misafir olarak kalamıyorsun.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

üstteki üye misafirlikten bahsetmiş ama artık o da kalktı, yurtlarda misafir olarak kalamıyorsun.

tabi ben 2010'daki prosedörü aktardım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

kardeş kayıt hakkın ölmüş şuan için 3 ekime kdar yedek listelerin kayıtları devam edecek eğer yedek liste o hafta kapanırsa boş olan yerler için tekrardan başvuru alınır 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    amare bunu yazdı

kardeş kayıt hakkın ölmüş şuan için 3 ekime kdar yedek listelerin kayıtları devam edecek eğer yedek liste o hafta kapanırsa boş olan yerler için tekrardan başvuru alınır 

yedek listelerin 3 ekime kadar devam edeceği bilgisini nereden aldınız? 3 ekimde yedek alımları tamamen bitmiş mi olacak?

yatay geçiş için başvuru bekleyenler var o yüzden soruyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

hocam kyk çıktıysa ilk ücreti yatırdıktan sonra e devlette taahhüt çıkıyor.

kyk ziraat sitesine girip borcunu sorgula varsa eğer kaydın vardı tarihler geçmemişse ödeyip e devletten kaydı yapabilirsin.

Toplam Hit: 1393 Toplam Mesaj: 8
kyk yurtkur