Kaynak Kodu Saklayıcı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Kaynak kodlarımızı sistemli ve kategorize şekilkde saklayabilmemize yardımcı olacak bir program biliyor musunuz?

enjoy i'm vaccinated
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

ioncube.

edit: desktop olarak tabiki de truecrypt, yalnız yeni versiyonlarda sıkıntı varmış diye duydum en son.

exception tarafından 22/Ağu/14 20:48 tarihinde düzenlenmiştir

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

şifreleme değil hocam,  ihtiyaç duyulunca kullanmak üzere saklamaktan bahsediyorum.  

enjoy i'm vaccinated
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocam kod saklayıcı olarak sorunca "İoncube" cevabı gelmiş ve eğer kodları saklamak istiyorsan en mantıklısı da o. 

Ama sen dosyaları klasör olarak saklamaktan bahsediyorsun sanırım. Onun için şifreli .zip dosyası kullanabilirsin, bunun dışında bir çok yöntem mevcut klasör saklama ile ilgili. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

şifreleme değil hocam,  ihtiyaç duyulunca kullanmak üzere saklamaktan bahsediyorum.  

hocam kod yazmayı biliyorsun sana tavsiyem bi tool yazman ve içerisine aktarman hem arama bölümü filan yaparsın aradıgında rahat bulursun . yok ben saklayacam dersen   truecrypt ile sakla sittin sene açamazlar tabi güzel bir şifre oluşturman lazım 25-30 karakterli içinde büyük küçük çizgi mizgi olan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

15 senedir yazdiğim 500 tane fln program var. Sistemli ve kategorize şekilde tutmak için sadece doğru şekilde klasörlemen yeterli. Total commander ile text arama ile anında bulursun ne ararsan.

.Net için namespace adlarını şöyle yapıyorum kendi classlarım için, Mesela FTP classı yazdım, bunu microsoft olsa .net framework içinde nereye koyardı diye düşünüyorum System.Net altına koyardı, ben de HolyOne.Net altına koyuyorum, Yapı hem benim hem başkalarının kolay bulacağı hale geliyor

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 967 Toplam Mesaj: 6