folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Kaynak Teknolojisi Yardım

Kaynak Teknolojisi Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erebus
    Erebus's avatar
    Erkek

Öncelikle konu nereye açacağimi bulamadim yanlış yere açılımışsa kusura bakmayın.verilen bir ödev var neti alt üst ettin adam gibi bişi bulamadım aradiğim şey ise (nette curuf cüruf olarak değişiyor)cüruf altı kaynak mankinasını resmi yada cihazlari resimleri lazim yabanci kaynaklarada baktım bulamadm ya bu ödevde sorun var yada bende :D ödevin geri kalan kısmını yaptım gazaltı kaynagı tozaltı kaynagın resimlerini vb ama şu cüruf hakkında bir resim döküman bulamadım.umarim yardimci olursunuz bilen arkadaşlar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

http://www.personal.psu.edu/jhk5143/edesgn100/project4/welding/index.html

bu sayfa bir bakiver 

sol taraftaki MIG, TIG, FLUX, Linklerinide ihmal etme sanirim isine yaratacak bilgi var Kolay gelsin.

Chicagoan TRTC34
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Benim bitirme tezim kaynak türleriyle epey alakalıydı. Cüruf altı kaynak diye birşeye rastlamamıştım. öyle birşey olduğunu da sanmıyorum. Cüruf örtülü elektrod, toz altı kaynağı gibi kaynak türlerinde kaynak yapıldıktan sonra kaynak bölgesinin üst kısmında oluşan kaynağın sıcaklığını dengeleyen, atmosferle iletişimini kesen katmandır.Kayak işleminden sonra çekiçle kaldırılır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erebus
    Erebus's avatar
    Erkek

Bilgileriniz için tşkler galiba bişiler buldum.

Toplam Hit: 1122 Toplam Mesaj: 4