Kayseri De Konser İçin Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dronta
    dronta's avatar
    Erkek

Kayseri Kadir Has Kapalı Spor Salonunda (Salon 7000 kişilik organizasyon hedefi 10000 kişi saha içi dahil ) 26 eylül 2010 tarihinde Dursun ali Erzincanlı, Grup Hacegan, Servet Tekin, Mehmet Zeyd Yıldız (Progam içeriği Taç Medya tarafından organize edilecektir.) katılımıyla Kayseri Gençlik Merkezi Derneğinin (Üniversite öğrencilerinin kurduğu tüm yönetim gençlerden oluşmaktadır.) düzenledigi İlahi ve Şiir gecesine reklam aramaktayiz.

DrOnTa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Dursun Ali Erzincanlı için gideceğiz arkadaslarla 6 kişi :)) onun dışında baska bi yardımımız olmaz :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dronta
    dronta's avatar
    Erkek

O bile benim için büyük destektir. Teşekkür ederim. Reklam alacağım yerler konusunda aklınıza bir yer gelirse lütfen ietin. Kayseri veya Türkiye geneli çalışan firmalardan kimlere başvuralim bize reklam verir misiniz diye????

DrOnTa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

valla kardeşim tek aklıma gelen face de bulunan kayseri sayfası yöneticleri ile iletişime geç onlar bir şekilde etkinlik düzenlerler.

olmazsa ben sana face de bulunan ulvi nin sahibinin msn adresini vereyim oda kayserili onunlada konuş..

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dronta
    dronta's avatar
    Erkek

Çok memnun olurum kardeşim dedigini hemen degerlendiriyorum

DrOnTa
Toplam Hit: 1131 Toplam Mesaj: 5