folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Kayseride Hukuk İşleri Yapan Avukat Veya İcra Çalışanı Var Mıdır?

Kayseride Hukuk İşleri Yapan Avukat Veya İcra Çalışanı Var Mıdır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sLyMncTn
    sLyMncTn's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Aracımı satma kararı aldım, fakat satış sırasında noterde aracımda haciz olduğunu öğrendim.

Haciz kayseri icra müdürlüğü tarafından 29 temmuz 2020de konulmuş, dosya numarası mevcut fakat içeriğine ulaşamıyorum. Adıma açılmış veya müdahil olduğum herhangi bir dosya, dava e-devlette, uyapta görünmüyor.

Konu ile ilgili daha önce herhangi tebligat ceza vs gelmedi. Kayseriyle ilgili bir irtibatım yok veya alacak, verecek mevzusu da olmadı.

Bursa icra dairesine gittiğimde şehir dışında olan dosyaları görüntüleyemediklerini söylediler.

Kayseri icra dairesine telefonla ulaşmaya çalıştığımda telefona cevap veren yok.

Kayseri öncelikli olarak konu hakkında bilgi alabileceğim yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır?

Teşekkürler.

Süleyman....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Pm nunara yazdım müdürünün selaöımı söyle yardımcı olur :)

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Dosyanın içeriğini nasıl göremiyorsun hocam. Edevlette az detay görünür olması lazım. Onuda geçtim vatandaş uyapa e devlet ile giriş yapıp dosya içindeki evrakların taranmış hallerini bile görebilirsin.

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

https://www.patronlardunyasi.com/haber/Boyle-dolandiricilik-gorulmedi-Otomobilini-satmaktan-vazgecti-%C2%A0araci-haczedildi/244831

şöyle bir olay değildir umarım dikkatli ol

CiRKiN tarafından 28/Ara/20 17:51 tarihinde düzenlenmiştir

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Vatandas.uyap.gov.tr sitesine gir edevlet şifrenle, sağdaki menüden dosya sorgu - icra-icra dairesi-kayseri icra dairesi-görüntüle - evraklar- tüm evraklar-takip talebi-görüntüle

En hızlı ve doğru yol bu olur senin için, takip talebinde yazar kim neden başlatmış borç ne kadar vs

Toplam Hit: 914 Toplam Mesaj: 5
hukuk haciz icra