Kaza Yaptık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

ben olsam çekici çağırır aracı da hayvanı da çekiciye yüklerdim, yolda giderken hayvanı keserdim mundar olmazdı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

ben olsam çekici çağırır aracı da hayvanı da çekiciye yüklerdim, yolda giderken hayvanı keserdim mundar olmazdı.

Ben olsam mangalı da kurmuştum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

para yerine babayı alıırsın 

Boş insan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ben carpsam hayvana uzuluyo olurdum, adamın aklına bile gelmior, insanlık ölmüş ya

hayvana üzülmediğimizi nerden çıkardın ? olay yerindeydin de haberimiz mi yoktu ?

Araca bakmadan hayvana baktık zaten. Sahibide yaşayıp yaşamadığını bilmeden kesti.

Türk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı
    ehveniser bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Ben carpsam hayvana uzuluyo olurdum, adamın aklına bile gelmior, insanlık ölmüş ya

başıboş büyük baş hayvana çarpıp,pert aracın içinden sağ çıkmak diye bir gerçek var onu unutuyorsun Holy.

O hayvanın başıboş şekilde yolda dolaşması bile bir ihmal,ve o ihmal bir insanın canına mal olabilirmiş.Bu kazada olan hayvana olmuş.
    Ben olsam,kaza yapıp pert aracın içinden çıksam, ben de hayvana üzülmezdim,sahibi üzülsün.Hayvana çarpmamak için yapacağı bir manevra belki kendisi ve araç içindekilerin de ölümüne sebep olabilirdi.
    Büyükbaş fiyatı bellidir.İnsan canına değer biçebilir misiniz ? 
    Herkesin canı kendine tatlı valla.Kaza atlatmayan,yaşamayan bilmez.

Seni kessek fiyatı belli olan büyükbaştan daha az eder değerin.

dipnot: Herif canımdan oluyodum değil nasıl bir şeyler koparabilirim derdinde, belli ki insan canına mâl olacak bi durum yok ortada.

yavas gel.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Arabadakilerde bir hasar yoksa ama o başıboş dediğin hayvan öldüyse, üstüne üstlük "nasıl birşeyler koparabiliriz" diye soruyorsan; hayvan tanımını tekrar yapmamız gerekebilir.

hayvanlara değeri sizin kadar biliriz çok şükür, üzüldük üzülmedik değil, bir şeyleri de ölmüş hayvancağızdan koparacak değiliz, onu akşam saatlerinde bırakıp ölmesine sebep olan sahibi-çoban için hayvan tanımını yapmak gerekir ?

Türk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

kazayı kara yolunda yani anayolda çarptı isen durum değişir tali yol toprak yolda yaptıysan durum değişir

kara yolunda yaptıysan hayvan çıkabilir levhası yoksa karayollarından aracının hasarını belki alabilirsin

tali toprak yolda yaptıysan bu yollarda hız sınırı 50km dir havayı alırsın ineğinde parasını ödersin kardeş kazayı nerede yaptın asvalt yoldamı yaptın kaskon yoksa işin çok zor

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kasko yoksa işin zor hoca

o hayvanın sahibi senin trafik sigortandan hayvanın parasını alır

başıma hiç gelmedi hayvan sahibini mahkemeye veren biri yanlış bilgi vermeyim :)

karadeniz bölgesinda hayvanların çoğu köylerde başı boş dolaşıyor dikkatli gidince sıkıntı olmuyor hızlı gidince genelde oluyor o dava hocam :)

eyvallah Alper Hocam eksik olma,

Türk
Toplam Hit: 3781 Toplam Mesaj: 29
kaza hayvan cnbz yazık