Kazaalite Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MIKE-TYSON
    MIKE-TYSON's avatar
    Erkek
    Selamlar.Kazaaliteden 585mb lik bir divx indiriyorum.Ama yarısına felan gelince more sources needed yazıyor ve hep böle kalıyor.Resume diyorum connecting diyor 2 dk sonra yine more sources needed yazıyor.Sorun nerdedir_?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeSPoT
    DeSPoT's avatar
    Erkek
    sorun yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    sorun dosyayı transfer etmeye çalıştığın insan veya insanlardadır okii

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bluehacker
    bluehacker's avatar
    Erkek
    Yaaa baba adamlar Kazaa FasterDownload diye bi program yazmışlar çek bu programı hem indirmede problem yaşama hemde kazaa lite daha hızlı indirsin...

Terliksiz bilgisayar kullanmayın________ Bunudamı nereden çıkardım? Boşver....!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OK_FACES
    OK_FACES's avatar
    Erkek
    kazaascan die program wa eğer onu indirip arayır indirirsen hiç bir sorun yaşamazsın hoja tamam mı?kazaa"nın film arama programı başarılar

Tahrip.Com Admini
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karincaZafer
    karincaZafer's avatar
    Erkek
    Find More Sources yap,,
    resume de yap,,
    parça parça indiği oluyo ama,,

BiLGi P@YL@ŞTıKÇ@ BüYüR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Barracuda
    Barracuda's avatar
    Erkek
    Senın dosyayı buldugun ve indirdiğin kaynaklar baglantısını kesmıs, sende halıyle telepatıyle ındıremeyecegıne gore... aynı dosyanın bulundugu daha fazla kaynak ıstıyor prog senden ne yapabılırsın kı (Böö kotu yazı kabul)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    call_of_love
    call_of_love's avatar
    Erkek
    S.A
    Arkadaşım indirdiğin film vs, sonuçta bir bilgisayardan indiriosun, kazaa"nın herhangi bir yerinde depolanmıyor. Onun için karşı taraf kazaayı kappattığı zaman sen bu taraftan o dosyayı indiremezsin. Yani more sources needed (daha fazla kaynağa ihtiyaç duymak). Onun için karşı tarafın kazaa programını aktif hale getirmesini ve o indirdiğin dosyayı silmemesi için dua etmen gerek Herneyse... Allah kolaylık versin....

Allah yardımcınız olsun....

©aL/¯oƒ _L°ve³
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    AKrşıdaki adam bilmediği birisi durduk ytere 600 mb upload edince kesiyor tabii :))
    ben olsam bende aynısının yaparım..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2154 Toplam Mesaj: 9