folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kazanç Elde Edilebilecek İnternet Girişimi / Projesi Satışta!

Kazanç Elde Edilebilecek İnternet Girişimi / Projesi Satışta!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Tüm müridlere selamlar,

2020 Ağustos ayında, v3 olarak açtığım sistemi , 2 ay evvelinde v4'e geçiş yaparak devam ettirmekteyim. Artık belirli bir hacme ulaştıktan sonra, sattığım diğer projem gibi bununda satış zamanının geldiğini düşünüyorum. Biraz maddi ihtiyaçlar, biraz da ana siteye daha çok ağırlık vermem gerekliliği nedeniyle YorumlaKazan.NET sitesini satışa koydum.

Aklınıza gelebilecek tüm soruların yanıtları ve genel detaylar, sitenin blog sayfasında yayındadır. Ciddi düşünen arkadaşlarıma ( TBT içerisinden olmak kaydıyla ) cuzi miktarlarda indirim sağlamaya çalışırım.

Piyasa durumu, artık internet üzerinden gelir elde edebilecek ihtiyaçlara yönlendiriyor insanları. Bu nedenle, geleceğini internette arayan ve zaten internet konusunda birçok alanda görmüş geçirmişlerin yeri olarak satışını sadece TBT'ye koydum =)

Tüm Satış Detayları 

Şimdiden alana da satana da hayırlı olsun =) 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

hayırlı satışlar olsun.. güzel proje düşünülebilir

cccyyyzzz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    acab bunu yazdı

hayırlı satışlar olsun.. güzel proje düşünülebilir

Teşekkür ederim hocam, detayları özelden ilettiğim şekilde ve yine her zaman aklına takılanları sorabilirsin =) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Up'ladım gitti =) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Bir up daha yapalım şuraya =) Bu son söz :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

dayı bence şu sol üstte tahribat.com yazıyor ya onu silsinler. Onun yerine senin siteleri yazsınlar oraya.

smsci firmalar gibisin

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

dayı bence şu sol üstte tahribat.com yazıyor ya onu silsinler. Onun yerine senin siteleri yazsınlar oraya.

smsci firmalar gibisin

Üzdün =( 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Adama kızma siteyi açıyon ilk ateşi burda alıyon sonra bişiler yapıyon satışa yine buraya geliyon açtın destek olduk hep beraber yürü niye satıyon he iş yapmıyorsa bize niye satıyon he iş yapıyor ilgilenemiyorsan yanına ortak al yanlış anlama kötü bişey demek istemiyorum hakikaten çalışıyorsun laf değil icraat yapıyorsun taktir ediyorum seni

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Adama kızma siteyi açıyon ilk ateşi burda alıyon sonra bişiler yapıyon satışa yine buraya geliyon açtın destek olduk hep beraber yürü niye satıyon he iş yapmıyorsa bize niye satıyon he iş yapıyor ilgilenemiyorsan yanına ortak al yanlış anlama kötü bişey demek istemiyorum hakikaten çalışıyorsun laf değil icraat yapıyorsun taktir ediyorum seni

yap işlet devret, milenyum çağının girişimleri böyle artık

hayırlı satışlar hocam

...said addicted.
Toplam Hit: 1342 Toplam Mesaj: 9
proje satış