Kedi Translate

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Son dönemlerde gördüğüm en ince düşünülmüş uygulama. Kedinizin miyavlamasından size ne demek istediğini söylüyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akvelon.meowtalk&hl=en_US&gl=US

Uygulama beta aşamasında olduğundan şuanlık kelime haznesi az. Gerçi kediniz Adanalıysa bu programa gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?v=_ufZVfq4r5Y

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Tam tersine de çeviri yapsa 10 numara olur

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

bir sure kedimizin profilini trainlenemek gerekiyor sanirim.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

2 aylık yavru kedim var. ilk bir hafta yalnızdık her şey iyiydi. Annemler geldi eve sonraki günler de ev kalabalık olmaya başladı. Tuvaletini evin her yerine yapmaya başladı. Gözümüzün içine baka baka yapıyor. 

Ne yapacam bilmiyorum. Bir iki tavsiye verdiler uygulayacam bakalım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yavrular tuvalet işini annelerini izleyerek öğreniyor. Eğer annesinden çabuk ayrıldıysa bilgisiz olması normal.

Mamasını ve suyunu kumundan uzağa koy hocam. Kediler o konuda titiz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

bende bitane yavru edindim evde bakıyorum tuvaleti felan geldiği zaman belli ediyor ve eve yapmamak icin son demine kadar bekliyor dışarı çıkardıgımda direk bahçenin topragına gidip eşeliyor salıyor oraya :D belki konu dışı ama şeyi sorucam bu yavrunun üzerinde piremi desem bitmi desem böyle kücük kücük kan emici pezevenkler var boyun damlası aldım fayda etmedi sprey felanda varmış ama tecrübe edinen var ise bir aydınlatsın beni 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yavrular tuvalet işini annelerini izleyerek öğreniyor. Eğer annesinden çabuk ayrıldıysa bilgisiz olması normal.

Mamasını ve suyunu kumundan uzağa koy hocam. Kediler o konuda titiz. 

ilk 1 hafta benleyken sıkıntı yoktu. Anne babam yanıma geldi. İlk gece sabahında gidip yataklarına kakasını yaptı. Sonraki gün eve her gelen sonrası bir yerlere yaptı çişini. 2 kere gözümüze baka baka yaptı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Kediler iç güdüsel olarak dışkılarını kuma yapıp gömerler. Amaç daha büyük kedi vb hayvanların onları bulmalarını engellemek olarak biliniyor.

Eğer yalnızken problem yok eve bir misafir sonrası dışkılama tuvaleti dışında her hangi bir yere yapıyorsa misafirleri evde istemediği için yaptığını düşünüyorum. Misafirlere alıştıktan sonra bu alışkanlığından vazgeçebilir de geçmeyebilirde :)

Genellikle stres, kıskançlık vb durumdan kaynaklanıyor.

Eğer fayans, parke üzerine yapıyorsa buraları sirkeyi sulandırarak silersen daha sonra muhtemelen yapmayacak.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bana 1 aylıkken gelen, 6 ayllıktekir kedi sahibiyim. Onda denerim bunu.

Not; kedilerinize dikkat edin sonra 6.cı kattan düşünce uğraşıyorsunuz. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kıskançlık belirtisi olabilir. Kediler evde tek bir kişiyi sahip olarak seçer ve onu sahiplenir. Ondan başkasının sevmesine izin vermez vs. 

Kediler köpekler gibi değil. Hepsinin insanlar gibi karakteri var. Şerefsiz, piç, hırsız, akıllı, uyanık, saf vs. Karakteri çözmek zaman alıyor.

mkyb tarafından 23/Kas/20 19:36 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

41 santimlik dünyanın en küçük kedisiyle tanışın. Yılandır, kertenkeledir ormanda ne bulursa yiyen bir yabani kedi kendisi.

https://www.youtube.com/watch?v=W86cTIoMv2U

Toplam Hit: 1723 Toplam Mesaj: 11
cat translate