folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kedinin Saldırısına Uğradım | Kuduz Vakası

Kedinin Saldırısına Uğradım | Kuduz Vakası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    küçükken burnumu tırmalamıstı şerefsizler..

ama bende hak etmiştim yani :$:D

[22817//kaanabak]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    kendi kopegim tarafindan iki kez isirilmis biri olarak ve son isirilisimda , sayisini tam olarak hatirlayamadigim kadar cok igne ve asi olmus biri olarak, hayvanin solediklerini onayliyorum..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Telefondan yazıyorum. Stif önce hiçbir huysuzluğu yoktu. Dokununca sinirlendi :D
    -----------------------------
    karnı  doyunca huysuzluk yapmış anlaşılan. bişey olduğunu sanmıyorum bugüne kadar sayısız tırmık sayısız ısırıkla karşı karşıya kaldım.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    bizde sabaha kadar türlü ses çıkaran kedileri kovalıyoduk dayı oğlumla.kediye taş attım denk geldi.etrafında dönüyordu kıvrana kıvrana acıdım dedim azcık yemek vereyim.parmağımın ucunu ısırdı.tırnağı deldi şerefsiz.eve gittim hemen ordanda hastaneye.ben 8 tane vuruldum hocam kolumdan.ilk 2 gün ard arda 2 iğne,sonra 1 iğne.. gibi arayı açarak vurdular.aslında önce ısıran kediyi gözetim altına alın kudurmazsa kuduz değil demektir dedilerde kediyi nerde buluyim bi daha.geçmiş olsun.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lunas
    lunas's avatar
    Erkek
    ben kediye elimle sosis veriyordum hayvan ilk defa yiyordu galiba parmağımı deldi dis attı lanet hayvan evge gittim yıkadım elimi aMA acısı dinmedi hastaneye gittim 6 tane kuduz aşısı 4 tane tetonoz oldum 6 gun icinde :D

TrANCE nATİON,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    kedi tırmalamasından kuduz bulaşmaz.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

annemin elinden ısırmış oda aşı oldu ama...

Aşı vücudun mna koyuyor o kadarını diyeyim.Bağışıklığı falan baya bi sarsıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Mürit kardeş kediye bişey oldu mu? Sen ondan haber ver...

Yakında kedi de TBT üyesi olursa şaşmayın... : )) bilin ki bu kedi o kedidir...

Şaka bi' yana Geçmiş olsun 7-8 yaşımdayken beni de kopek ısırmıştı "gobeam"den yemştim aşıları... 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TecnoB
    TecnoB's avatar
    Erkek
    Kedi Ler BEni APrçlasa Çok Görmem  :D elektirik bolularını bilrsiniz ve bir çoğumuz fişey atmışıdır ama biz toplu kedi avina çıakrdık inneli fişeylerle  Çok ahlarını aldım Gözlerni Çıakrdım aslında  ölümüm kedilerin ölünden olacak gibi bir his bile var içimde şa deyil valla bak geceleri rüyama bile giryolar  :(
Toplam Hit: 4988 Toplam Mesaj: 20