folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    mikrodalga fırın olayını begendim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roswell
    roswell's avatar
    Erkek

abi herseyi annadim da o kadar canisen neden bahceye cikiyon.Canli canli izle ak evden naklen yayin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek

Hahahah... Sen işkence yöntemi iste MitNickKevin! Buyur bi de bunu dene nasıl zevk alacaksın:

Malzemeler:

-Erkek kuşu boğarak öldürmüş, yumurtaları da afiyetle yemiş bir dişi muhabbet kuşu.

-Onu bu halde bulan sahip(bu ben oluyorum)

-Vantilatör

-Cam sil sprey şişesi

İlk önce bu halde bulduğunuz muhabbet kuşunu alıp bir yere gömüyorsunuz. Veya çöpe de atabilirsiniz. Her neyse o size kalmış işte... Bu duruma iyice sinirlenin ve kafanızın üstünde şeytan boynuzuna benzer iki kırmızı şey çıkıncaya kadar bekleyin. Cam sil şişesini boşaltıp içine su doldurun. Ama su ılık olsun. Çünkü soğuk su sıkarsanız işin zevki kalmaz. Muhabbet kuşunu o şişedeki suyla "PIST PIST" yaparak ıslatın. İyice ıslandığından emin olduktan sonra vantilatörü 1. seviyeye getirip kafesin karşısına koyun. Daha fazla seviye artırmayın çünkü kuşun ölümü çok çabuk olur. Bu da tasvip etmediğim bir yöntem tabi. Bu aşamadan sonra kuşun tüyleri her kuruduğunda tekrar ıslatın. Yaklaşık olarak 1 saat sonra kuşunuz felç geçirip ölecektir. Yani benim kuş üzerinde 1 saat sonra sonuç verdi...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ajann
    ajann's avatar
    Erkek

S.a

Neye üzüldüm biliyormusunuz?..

Kedinin ölmesine değil aynı o işkenceyi kim yaptıysa öbür dünyada iki katını yiyeceğine yazık olcak fazla elektrik yemek kim yaptıysa.

Bunlada kalmıcak Allah yaratmış diyorki; Allah'DA KİMMİŞ ben istediğime zarar veririm.

Aferin canım sana :))Sen o işkenceyi tatarken senin halini görmek isterdim.

Söylenecek; Seni Allah yarattı ,sen ona kafa tutarsan oda tuttumu :( düşünemiyorum artık diyorum ve bi beddua ediyorum kabul olsun olmasın.

Selametle......Yazık

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

a.k mesjaım silindi doru...

kediyi yada neyi uçurcaksanız objenizi dalgıçların kullandığı hava tüplerine bağlayın sıkıca bu tüp bulabildiğiniz en kalın zırhlı olanından olmalı yoksa roket değil bomba görevi görecekdir... ardından tüpümüzü yatay koyup kıçını ortasına 1 el ateş ediyoruz roketimiz içindeki havanın dışarı çıkmasıyla mütiş bir hıza ulaşacakdır... tekneden fırlatılarak denenmişdir. yaklaşık 2000mt yol aldı çoık büyük bi hızla

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    ajann kardeş bizim Allah'a şirk falan koştuğumuz yok. Biz sadece duygularımızı hayvanlar üzerinde bastırıyoruz. Ne yani şimdi bir hayvandan intikam almak kötü birşey midir? İlla ki insanlardan mı çıkarmak lazım onun hıncını :)) muahahah...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    İşkence işkence işkence... Daha çok işkence... Daha çok psikopatlık... :)) Bunlar yetmez. Bir de şunu denesek: Bir kediyi alıp kalınca plastikli bir balonun içine koyun(yoksa hemen patlayacaktır) ve balonu havayla doldurun. Bunu nasıl yapacağımızı bilmiyorum ama siz bulursanız bir yolunu bana da söyleyin. Her neyse... Bunu derin bir havuza bırakın. Veya denize de bırakabilirsiniz. Kedi, balondaki oksijen azalmaya başlayınca balonu tırmalayacak ve balon nihayet patlayacaktır. Sonra da oksijensizlikten değil de sudan boğulur herhalde. E tabi yüzme bilmiyorsa... :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

bizim burda bir lavuk vardı.adam bir keresinde kediyi kucağına almış okşamış okşamış.sonra patilerini tutup karnını ovmuş.sonra birden hayvancağızın bacaklarını hızlıca zıt yönlere ayırıp hayvancağızın vücudunu ortadan ikiye ayırmış.ben görmemiştim ama arkadaşlar anlatmışlardı..sonra küçükken bir tane abi vardı bizim buralarda oda puştun tekiydi.bigün gözlerimizin önünde kedinin makatına çubuk kıraker sokup kırmıştı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NarwingAnglachel
    NarwingAnglachel's avatar
    Erkek
    Eet şöle bi 2 ay önce öle bi sadist yavşağın kafasında yakınlardan edindiim bi odunu kırınca rahatlamıştım. 
Toplam Hit: 9037 Toplam Mesaj: 65