folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalniz_efe45
    yalniz_efe45's avatar
    Erkek
    Abi süpersin ne diyeyim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    abüü harbi psikopatsınız a.k kediden ne istiyorsunuz yazık la kediye :) maynaklar sizi :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

%100 benim bulduğum bir yöntem!

Yavru kedi düğünlerde getirilen kocaman kolanlar warya saz çalıyorlar zımbır zımbır onların içine atılır 3-4 saatlik düğünden sonra kolanlar açılarak kedi alınır ve 1-2 saat kıpırdamadan durduğu gözlenir daha sonrada ölür.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    refugee
    refugee's avatar
    Erkek

nötr iletkenini niye kullanıyon onu anlamadım..zaten toprağa ayakları basıyo kedinin..akım devreyi kedi üzerinden tamamlar.. daha basit olarak şöyle yapılır efendim test.

kabloyu alırız faz-nötr tespitini yaparız. kontrol kalemi ile aldıgımız prizin deliklerine sokarak hangisinin faz oldugunu anlayabiliriz. böylelikle nötr iletkenini daha farklı testler için kullanabiliriz. kediyi boynundan asarak nefes alma süresini ölçme testi, kuyrugundan asarak kuyruk elastikiyetinin ve dayanımının ölçülmesi testi gibi..

ha illede ben nört iletkeni de kullanmak istiyom diyen yaratıcı fikirli arkadaşlar için.. kedinin bir şekilde yerçekimi kuvvetini yenerek havada kalması sağlanır.. bir ayağına ki bu ayağı sol ön ayağı olursa daha ii olur (kafasına sarıp boynuna da bağlayabiliriz. böyle yaparsak akım ilk olarak beyninden geçecektir; daha sadistçe diil mi) faz iletkenini bağlarız , diğer nötr iletkenini ise çaprazındaki arka ayağına bağlarız.. havada askıda kalan kediye gerilim verdikçe akım kalbinden ve diger iç organlarından geçip son olarak arka ayağından çıkarak kediye daha fazla ızdırap verecektir.

ama bunlardan önce deneyi yapmak isteyen arkadaşlar kontrol kalemini kullanmadan fişi prize taktıktan sonra iletkenlerin hangisinin faz oldugun anlamak için bi tutarlarsa deneyin faidesini ve kedinin hissettiklerini daha net anlayacakları inancındayım..

yazık......

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    VoLaTiLe süper cevap hocam kutluyorum + katılıyorum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Yürü be Aslanım Kim tutar lam seni :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haroldshipman
    haroldshipman's avatar
    Erkek
    allah allaaaaaah!kitabını seviim senin beah!galeyana geldim a.q.hojalar o halde kedi öldüreceemize kurban bayramında keçiyi öldürsek olmas mı???sonra da etini yerdik ne güsel...kedi etini yemem ben!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haroldshipman
    haroldshipman's avatar
    Erkek
    birisi hayvan haklarından mı bahsedio???dostum burası tahribat.com    islamilmihali.com değil....sevgilidostlarımızhayvanlar.com filan hiç diil...git o gibi yerlerde yaz...başlıktan belli ne oldugu..terbiye vermeye mi geldi kendince???ben kedi de öldürürüm köpek de...eğer görünce öldüreceksen gel karşında da öldürürüm..gireriz birbirimize...bişe olmaz yane...takma kafana böle şeyleri fazla...ha kaldıramıosan buyur kapı açık...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek

Abi En iyi kedi öldürme yöntemi . Fareden bir bomba yapacaksın ama onun için ilk başta fareyi öldüreceksin . Sonra yaracaksın fareyi içine bomba yerleştireceksin ve bombanın pimine ip bağlayacaksın ve fareyi gene dikeceksin :  ) sonra kedinin oraya bırakacan ve uzun ip'ide yanına alacaksın . Kedi fareyi yuttuğunda ipi çekeseksin ve bombanın pimi çıkacak ve biraz Sonra Kedinin Paramparça olduğunu göreceksiniz. patlama olayını biraz uzaktan izleyin yoksa sizde kulak zarınızı elinize alıp hastaneye gitmek zorunda kalırsınız.

Not: Bunu mahalle arasında yada çarşıda denemeyin. Eski fabrika arkaları yada ıssız yerlerde deneyiniz.

Toplam Hit: 9010 Toplam Mesaj: 65