folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek

Abi niye kedilere yapıyosunuz : ) biraz önceki yöntemimi geri çekiyorum :)

http://www.wimp.com/cats/ bi bakın şunlara yaw . Kediler Zarar Vermiyor kimseye siz en iyisi timsah , köpek balığı vs. vs. bunlara zarar verin : ) tabi buldunuuz sizden küçükleri yapın . Sıkıysa Timsah'ı mikro dalga fırına soksana yada Timsah'ın 5 metre yanına yaklaşsanıza : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scavenger
    Scavenger's avatar
    Erkek

snmez bunu yazdı:

ULAN SİZ NESİNİZ LAN HEE. GELİN LAN BENDE DENEYİN O YÖNTEMLERİ OLM VARYA BİRİNİZİ O HAYVANLARA İŞKENCE YAPARKEN GÖRİİM ÖLESİYE DÖVERİM ULAN UTANDIM SİZİN GİBİ İNSANLARIN OLMASINDAN SADİST KÖPEKLER ALLAHINIZDAN BULUN BEE..HİÇ BİŞEY UMRUMDA DEĞİL TAMAMMI BU YAZDIKLARIM MESAJLARDAN SİTEDEN ATILMIŞIM VEYA ATILMAMIŞIM. DEMEKKİ BU KONULARA İZİN VERİYOSA TAHRİBAT YÖNETİCİLERİ MODLAR SİZDE BUNLARA DESTEK OLUYOSUNUZ DEMEKTİR. BEN BUNU BÖYLE ALGILIYORUM BU TÜR İNSANLIĞA BİLE YAKIŞMAYACAK İĞRENÇLİKTE OLNA ŞEYLERİ YAYINLIYOSUNUZ. UTANIN BEE. GÖZÜMDE HİÇBİ DEĞERİNİZ KALMADI. YAZIKLAR OLSUN. İNSAN GÖRÜNÜŞLÜ CANİLER. Bİ HAYVAN KADAR GÖZÜMDE DEĞEREİNİZ KALMADI. BU MESAJLARI YAZANLARA SÖYLÜYORUM VE SİZ SİTE YÖNETİCİLERİ DERHAL BU MESAJLARI KALDIRMAYA DAVET EDİYORUM.

+1 arkadasim

Boyle bir sitenin db sinde adimin gecmesini bile istemiyorum artik cevaplarimi konularimi ve nick imi silerseniz sewinirim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    valla o kediye değilde böyle işkence yapan adamlara aynı şeyi yapmak lazım bide üsütüne ..... (S.kmek) lazım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    hay a.q işkencecisi o kedi miksin seni.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadavra009
    kadavra009's avatar
    Erkek

yaw küfür eden arkadaşlar gereken cevap verilmemişmi zaten daha ne diye küfrediyosunuz zaten bölümün adı anarşi begenmiyosanız bakmayın kardeşim siz bu insanları imana getireceksiniz yani...

daha önceki sayfalardaki teorileri zevkle okudum bari bi tanede ben anlatayım:

bu olayı bizzat yaptıgını söyleyen bi arkadaşın agzından anlatıyorum:

malzemeler:

1 kedi,2ceviz,1dengesiz

öncelikle cevizlerin içi açılıp(kabukları dagıtılmadan tam ortadan olacak) bi güzel yeniliyo bu iş bitince elimizde tam 4 tane içi boş yarım ceviz kabugu olmuş olacak.bu kabukları tek tek kedinin her bir ayagına iyice bantlıyoruz böylece hem kedinin yürüyemez hale gelmesini hemde bizi tırmalamamasını saglamış olacagız.bundan sonra kedi emrinizde bunu yapan aradaş kedinin arkasına bişeyler soktugunu söylüyodu artık sizde yaratıcılıgınızı konuşturun daha ne diyim :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Blacktron bunu yazdı:

Ne sapiklar var ya.Birde psikopat düsüncelerini sanki bir Site hackliyormus gibi anlatiyor.Aslinda o kedinin yerine seni koamak lazim o kablanun arasina hatta 380 v ile denemeliler sende...

Desert-Tigerda bunu yazdı :

Abi niye kedilere yapıyosunuz : ) biraz önceki yöntemimi geri çekiyorum :)

http://www.wimp.com/cats/ bi bakın şunlara yaw . Kediler Zarar Vermiyor kimseye siz en iyisi timsah , köpek balığı vs. vs. bunlara zarar verin : ) tabi buldunuuz sizden küçükleri yapın . Sıkıysa Timsah'ı mikro dalga fırına soksana yada Timsah'ın 5 metre yanına yaklaşsanıza : )

Valla ben timsah veya köpekbalığı bulamadım.Onun yerine evin arkasında bulduğum yılanı kullandım.Yılana elektiriği verince kasılmaya yerden yere vurmaya başladı kendini.Daha sonra yılanı saldım.Yönünü şaşırdı.Sürekli saçma sapan yerere girip çıkmaya başladı.En sonunda mutlak son olarak öldü.

Ayrıca arkadaş demiş o elektiriği size vermek lazım falan.Merak etme arkadaşım kendimdede denedim.Kabloyu sol koluma bağladım yanımda arkadaşlar vardı.Yılana verdiğimiz şekilde arkadaşlar banada elektirik verdiler.Çok acayip oluyo bi deneyin sizde.Elin uyuşuyo.Daha fazla elektiriği alınca eline sanki bir sürü cam kırığı girmiş gibi oluyoDeneyin denetin :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    kadavra009 bunu yazdı:

yaw küfür eden arkadaşlar gereken cevap verilmemişmi zaten daha ne diye küfrediyosunuz zaten bölümün adı anarşi begenmiyosanız bakmayın kardeşim siz bu insanları imana getireceksiniz yani...

daha önceki sayfalardaki teorileri zevkle okudum bari bi tanede ben anlatayım:

bu olayı bizzat yaptıgını söyleyen bi arkadaşın agzından anlatıyorum:

malzemeler:

1 kedi,2ceviz,1dengesiz

öncelikle cevizlerin içi açılıp(kabukları dagıtılmadan tam ortadan olacak) bi güzel yeniliyo bu iş bitince elimizde tam 4 tane içi boş yarım ceviz kabugu olmuş olacak.bu kabukları tek tek kedinin her bir ayagına iyice bantlıyoruz böylece hem kedinin yürüyemez hale gelmesini hemde bizi tırmalamamasını saglamış olacagız.bundan sonra kedi emrinizde bunu yapan aradaş kedinin arkasına bişeyler soktugunu söylüyodu artık sizde yaratıcılıgınızı konuşturun daha ne diyim :) 

zuhauah denemek lazım amk. sokakdaki kediler benden fellik fellik kaçıolar birisini yakalasam en uygun işkenceyi yapacam :Ç öldükden soorada satanist arkadaşım kanını içer artik :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    firuz20
    firuz20's avatar
    Erkek
    senın açtığın konunun taa m.q.,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
     lan kedi onun a.q. sizene ya. ister sker, ister işgence yapar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.
Toplam Hit: 9038 Toplam Mesaj: 65